Příspěvky uživatele - 0.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odruda Fuji v Cesku, 23.1.2012
Vlastním něco kolem 400 jabloní těchto odrůd Fuji Kiku, Fuji red, Granny smith, Gala, Galaxy, Pink lady, Golden delicius, Pinova, Kenzi, Bredbern, Štark a všechny mám na podnožích m9 a ani s jednou odrudou není problém s dozrání na Jižní Moravě.... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 5.9.2011
panove palici jeste jednou se ptam, proc se cira palenka jak merunkovice tak dalsi smes ovoce, po schlazeni zakali, a po silnem podchlazeni jde pres platno prefiltrovat a pak je cista aji po schlazeni.,ze se palenka nema chladit to uz vim.proste pri... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 30.8.2011
pardon opravuji koralka ma 48 stupnu, dik cao Kuba
Zakalená slivovice, 30.8.2011
Jo diky za odpoved a radu, koralka ma asi kole 36 stupnu, ocas tam neni v zadnem pripade, jde jen o to proc se po schlazeni zakali.stim si jaksi nikdo se jeste nesetkal.tak akorat jde o to. jinak diky, za pokojovou teplotu, takze koralce vlastne nic... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 30.8.2011
Dotaz, Panove mnam podivny problem. mam krasne cirou merunkovici a cirou ovocnou palenku, ale po vychlazeni v lednicce, jak pisi, az po vychlazeni se mirne zakali do bela, no ptal jsem se vseude a tohle se nikomu jeste nestelo, takze navim, poradite... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 23.8.2011
Taky mě psala paní z deratizační firmy, že to nejspíš bude sametka, ale opravdu to na dvoře ze sebe chytáme a dáváme to do kyblíku s vodou, aby se to utopilo.Dívala jsem se na to i přes lupu a podle obrázku je to blecha.
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 23.8.2011
Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu jak mám ježka najít a chytit.Máme ježka na dvoře, dvůr je ze všech stran uzavřený, jen z jedné strany je asi 10 metrový sráz, takže k nám ježek spadl z hora.Ježek na dvoře by mě až tak nevadil, kdyby jsme neměli... celý příspěvek >
Chlazení piva, 12.6.2011
pani kutilove dovolte mi rict jeden postreh.uplne zapomente na studnu pivo nepotopite je plne kyslicniku a pod tlakem argonu tudis i kdyz vam pripada tezke plave a to 100procentne mam to ozkusame)))
Mřížka na opékání, 12.6.2011
jak rika kolega v bauhauzu jsem ji poridil za 180korun a je betelna lepsi nesezenete a mam posit ze za ty prachy ani nevirobite
Variátor, hydropřevodovka u sekaček honda a stiga, kvalita a výdrž, 7.6.2011
Mám bohužel zahradní traktor MTD s variační převodovkou. Mám jíž po druhé měněné klínové řemeny oprava kolem 6.000,-Kč a to je traktor ještě v záruce, která se nevztahuje na klínové řemeny. Já osobně bych se klaněl k hydrostatu, kdo ho z mých známých... celý příspěvek >
Zahradní traktor MTD 160/92 H nebo Husqvarna CTH 126, 7.6.2011
Mám naprosto stejné zkušenosti s traktorem MTD 180 Automatik, tak i s dovozcem Garland.cz. Už mám jednou měněné klínové řemeny. Ten nejdražší stál 2.200,-Kč - ten samý vyrábí v Roubeně nad Labem a stojí 275,- Kč a jeho kvalita je minimálně stejně... celý příspěvek >
Kdy vrátit rybyčky, 27.3.2011
Ahoj, ja je nám v jezírku přes zimu, a to hloubka není víc jak 1m, mám tam převážně karase, ale vydrží to, a to kolikrát voda zamrzne tak že mají vzduchovou kapsu tak 50cm oddedna, Ti mali okolo(2cm pár zahyne) ale i tak je na jaře najdu v pohodě.A... celý příspěvek >
Zasazení růže do terária, 2.11.2010
Dobrý den.Potřeboval bych do terária zasadit růži, ale nevím jak na to.Poradíte mi někdo prosím?Kdyby jste také věděli jak tam mám zasadit i maliny a ostružiny, tak mi prosím řekněte jak na to: Děkuji moc    Marek
Sázení, 26.9.2010
Dobrý den, Děkuji za rady a jestli bych Vás mohl poprosit o zaslání řezu stromů a jak správně vybrat stomek. mokry.marek@seznam.cz
Sázení, 25.9.2010
Ještě další dotaz jednalo by se o odrůdu převážně na pálení, a chtěl bych mit kvalitní slivovici?  Místo jižní morava okolí Kyjova.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika