Příspěvky uživatele - 92.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň rubín, 6.2.2019
je to nejlepší chťová odrůda z Čech na světě. Je u ní smůla, že je objeť změny klimatu a z dob kdy byla pouze vánoční se stala raně podzimní se silným napadáním vos. Nemohu to zcela potvrdit. Ještě nyní mám ve sklepě Rubíny dobré kvality. Jistě,... celý příspěvek >
Jabloň rubín, 6.2.2019
Zapěstovat strom s velikou korunou na nízkém kmeni je možné. Já ovšem nejsem přítelem takových řešení. 1. Strom by měl taky nějak vypadat. K veliké koruně patří přiměřeně dlouhý kmen. Solitér není ovocná plantáž, plní úlohu užitnou i... celý příspěvek >
Jabloň rubín, 5.2.2019
Pokud semenáč z jadérka vyroste na místě, bude to fajn. Zasadíte-li stromek naštěpovaný na semenáči, poroste taky dobře.
Champion WP 50 - ochrana kvetoucích meruněk před mrazem, 5.2.2019
Tento postrek by mal oddialiť otvorenie kvetov až o 3 dni a tak ochrániť kvetenstvo pred zamrznutím Žádný postřik neoddálí otevření květů o 3 dny, ani Champion. Jeho účinek by měl spočívat v likvidaci mikrobů coby krystalických jader.
Aku sekačka s pojezdem, 22.1.2019
Taky AL-KO jsem našel a zřejmě i Einhel
Anežka česká jabloň s chutí po banánu, 16.1.2019
Pak by to chtělo nabídnout banány s příchutí jablek...
Anežka česká jabloň s chutí po banánu, 16.1.2019
Ve starých pomologiích se píše, že po banánech chutná Banánové zimní a  - světe div se - i Golden Delicious. V obou jsem viděl podobu spíš v barvě než v chuti, asi nejím správné banány. 
Likvidace vrby, 16.1.2019
Čerstvě uříznutý pařez potřete Garlonem. Právě vrba je na něj poměrně citlivá.
Pálenka z melasy, 9.1.2019
Obávám se, že hodně lidí to zkoušelo už za Napoleona. Ale je pravda, že v té době byli zpovykanější a nevypili jen tak kdeco.
Řez ovocných stromů, 9.1.2019
Na téma řez tady diskutují lidé, kteří fyziologii růstu ovocných dřevin rozumějí a podle toho řežou. Mají tak vlastně všichni pravdu. Jejich pěstitelské podmínky se ale hodně liší. Budete-li mít na zahrádce deset nízokmenů a budete se jim moci... celý příspěvek >
Skvrny na jablkach, 8.1.2019
Mohou, ale někdy ty skvrnky bývají trochu hořké.
Lis na ovoce, 8.1.2019
V příznivém počasí babího léta lze domácí moštování pojmout jako příjemnou společenskou událost s přáteli. Každý si donese pár vlsatních jablek a odnese něco čerstvého moštu. Všichni se zapojí do pohybově nenáročné práce,  ochutnají míchané... celý příspěvek >
Jblkový kvas (druhák), 8.1.2019
Kvasí to? Odchází CO2? Zhasíná svíčka? To jsou podle mě důležitější údaje než naměřené stupně.    Cena kvasu z jablečného druháku se limitně blíží ceně přidaného cukru. Tedy nemá velký smysl prodlužovat kvašení kvůli pár deci kvalitativně... celý příspěvek >
Velikost korun a rozestupy, 28.12.2018
Co se týče směru výsadby: Je-li pozemek ve svahu, je lepší sázet řady po vrstevnicích než po spádnicích. Na rovině je lepší orientace řad sever - jih.    Ty rozestupy, to je problém. Rozdíl ve vzrůstnostri odrůd jsou veliké - jak už psal... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 27.12.2018
a pak šup na slunce za 14 dnů krásně vybarveno Ano, rosení jablek skutečně zlepší vybarvení. Ale současně zkrátí skladovatelnost, takže to za tu námahu nestojí.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika