Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze pestovat balkonové jahody v záhonu?, 20.4.2007
To víte že jim ve volné půdě bude nejlépe.
destilační přístroj, 17.4.2007
Tak to před vámi smekám. Český človíček si poradí se vším. Raděj mlčím, svým názorem jsem mohl odradit spoustu lidí o zkoušení. Děkuji,  jsem zase chytřejší.  VašekB
destilační přístroj, 17.4.2007
Ještě jsem skouknul ty stránky a je to tam napsaný jak zcukřovat škroby, ale zřejmě jste to měl v plánu dělat jinak.  VašekB
destilační přístroj, 17.4.2007
Ne já nejsem příznivcem cukru ale potřeboval bych silnější argumenty v čem člověku tolik vadí. Prostě silného odpůrce přislazování kvasu. To že je to zakázané, není pro mne tak silný argument. No a k té žitné ze sladu. Velice pěkně si to... celý příspěvek >
minikiwi, ale se samcem, 16.4.2007
Velice jednoduše po telefonu. Ten najdete v mém tématu ,,To je nádhera" na living-zahrada,  který je věnovaný kiwi. Pokud se Vám ho nebude chtít vyhledávat,  tak za tři dny se tu znovu zeptejte a já ho sem napíši. VašekB
Actinidia chinensis, 16.4.2007
Pokud myslíte nasadit do skleníku, moc bych Vám to nedoporučoval, protože to je velice vzrůstná liána a celý skleník by Vám zarostla. Určitě by se ji tam líbylo a plody krásně dozrály. Pokud myslíte jen na chvíli, je to zbytečné ji zchoulostivět.... celý příspěvek >
destilační přístroj, 15.4.2007
Nejvíce asi záleží na měkkosti vody přidávané do destilátu. Tedy nejen, jsou to i jiné okolnosti. Pokud se vám to povedlo na 45 % zas bych v tom velkou raritu nehledal, pro ženskou to bude stejně silné a pro ty co preferují 20% alkohol to bude jako... celý příspěvek >
Jak zachránit ořešák?, 15.4.2007
Příroda je mocná, ona si s tím poradí. Já bych se toho nebál. Prostě strom má ránu a těď  tlačí spoustu mízy. Natíráním se to nezastaví, čas to vyléčí. Spíš lituji toho, kdo řez udělal. Asi si to pěkně vyžírá. Tak zachovejte klid, a ořešák bude... celý příspěvek >
destilační přístroj, 11.4.2007
Všechny zdraví Vašek teoretik. Myslím že octovou chuť neodstraníte ani 3,4, ani pátým pálením. Člověku je líto takovýto kvas ze vzácnějšího ovoce vylít, ale myslím  že by jste si ušetřil spostu práce a problémů a kdo ví jaký bude výsledek. Já... celý příspěvek >
Višeň, 10.4.2007
Svijanská je vzrůstnější, plody jsou větší a ne tak kyselé. Plodnost je obrovská. VašekB
Višeň, 9.4.2007
Pro mne byla Morela několikanásobně překonána klonem s mistním názvem Svijanská. Je z okolí Svijanského pivovaru. VašekB
Višeň, 9.4.2007
Favorit je odruda, která právě málo plodí. Mluvil jsem o tom i s člověkem z turnovské šlechtitelky. Pro mne je též velice dobrá chuťově. VašekB
Pawpaw na zahradě., 8.4.2007
Podívejte se na http://www.pawpaw.cz/
katalog starkla, 6.4.2007
Dnes mi došel balíček od Starkla, a hned jsem řešil reklamaci. Objednávku jsem dělal hlavně proto, že jsem chtěl jejich nabízené kiwi  ,,Solo" které mělo být Arguta. No samozřejmě že přišlo čínské. No a tak prý pokud jejich celá zásilka z... celý příspěvek >
Bacopa bílá a fialová, 5.4.2007
Já jsem ji sesadil s lilkem, a bylo to zajímavé v závěsném květináči. VašekB
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika