Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
destilační přístroj, 13.3.2007
Navštivte drogerii, běžně se prodavají sušené kvasinky VINKA a i živná sůl.
Kynologická cvičiště, 13.3.2007
Nějak Vám to špatně píše. To je spěch nebo nějaká jiná vada. Naset trávu va cvičáku bude stejné jako jinde, jen složení směsy bývá různé. Co Vás to učí za kraviny.
Roubování, 10.3.2007
Pane, a nešlo by to i sekerou? A místo vázání dát jen kolíček na prádlo? Samozřejmě že šlo, ale ke 100 procentí ujímavosti by jste se nedostal. Profesionál musí mít to nejlepší nářadí a podle toho vypadá i jeho odvedená práce. VašekB
Speciální roubovací nůž/přípravek/kleště k roubování na kozí nožku, 7.3.2007
Zahradník by takovýto nástroj nepoužíval. Pokud něco takového existuje, je to tak pro zahrádkáře. Nechápu ale jak by to mohlo držet ostří, nato musí být kvalitní ocel a ostří jako břitva.   VašekB
jak zasadit kokosový ořech, 5.3.2007
Jsem přesvědčený že ten ze zeleniny Vám neporoste. Ale rostliny se normálně prodávají kolem 250kč. V květinkách, Baumaxech, Ikea a další. Často ho vídám.  Vždy má nasobě ten obal. Ty které jsou v zelenině jsou vyloupané.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 22.2.2007
Tak to snad patří napsat na téma Destilační přístroj. Stará babička to tady asi nepochopí.Ne?   
destilační přístroj, 20.2.2007
Já se na ten methanol dívám stejně. Vždyť je samozřejmé, že pokud pijeme víno, vše čemu říkáme že je v pálence špatné, necháme projít tělem a neděláme si s tím starosti. Navěřím že destilací by se to nějak přetvářelo. Jen je to koncentrované a vždyť... celý příspěvek >
destilační přístroj, 19.2.2007
Methanol se dostává z kvasů které jsou bohaté na pektinové látky. Jinak je vidět že to rozmezí mezi varem jednoho a druhého je velké. Samozřejmě že jsou rozdíly právě v ovoci a některé kvasi nemají skoro žádný methanol. Je to spíš komunistický... celý příspěvek >
destilační přístroj, 19.2.2007
V knize je napsáno: methanol vře při 66 stupních, ethanol vře při 78,3 stupnů. VašekB
Jak správně nabrousit roubovací nože?, 15.2.2007
Toto je téma na hodně dlouhé povídání a vysvětlování. Nabroůšení nože jsem na foru probíral asi někde na konci roku.   VašekB
žampiony, 14.2.2007
Již jsme to tu a nebe na livingu probírali. Bylo toho hodně napsáno, je třeba trochu hledat.
konec povolení na čerpání vody k zálivce, 13.2.2007
Dost je psáno na livingu ve stavění.    VašekB
destilační přístroj, 6.2.2007
Již jsem se tu zmiňoval o vojenských kotlích. Jedny byly dvouplášťové s olejem. Také uzaviratelné, musely by být také výborné a za mnohem niší cenu.    VašekB
Kiwi, 5.2.2007
Chtěl bych napsat k předešlému svému příspěvku. Samozřejmě že jsem najeře oběvil nasazení samce vedle semice. Rostliny se vzájemě propletly a já vždy myslel, že je některý výhon s takovými květy a druhý s druhými. Po odkvětu jsem je označil a samce... celý příspěvek >
Jak vypestovat Gazanie? - poradte, 3.2.2007
Gazánie je normální letnička a výsev se uplně stejně jako  Astry, Cinie, Slaměnky, Afrikány a............     Není v tom problém.   VašekB
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika