Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Huskvarna, 25.1.2007 Obsahuje fotku
Je super.
destilační přístroj, 24.1.2007
Může někdo napsat,  zda při kvašení obilí třebas žita leží toto zrno u dna a nebo se nadnáší. Řekl bych,  že je dost těžké a tak by mohlo být udna. Je to jen doměnka a určitě má někdo zkušenost.  Děkuji.
Roubování hrušní, 24.1.2007 Obsahuje fotku
Začněte najaře, řezem to je stejné. Potom uvidíte jak jste úspěšný a šikovný. Pokud se to nepovede, naučíte se zdokonalit techniku řezu a zkusíte v srpnu.   VašekB
mléčně zakalený destilát, 24.1.2007
Ano diagnoza i náprava je správně popsána. Muže se to stát po zředění na méně než 50%  a trochu i napomoct teplo. To proto, že když měříte lihoměrem, necháváte pálenku v teplotě bytu. Jinak teplotou je měření až o 10% jiné, a to už je hodně... celý příspěvek >
Roubování, 22.1.2007
S tím uchováním roubů jsem to psal už v mnoha diskisích. Je to velice důležité při roubování. Ostrý nůž jako břitva je druhá nutnost. Jsem tedy rád, že dokážete nůž nabrousit i na něčem jiném než na belgickém brousku. Řekněte to všem, je to... celý příspěvek >
destilační přístroj, 22.1.2007
K takovému návodu, zkusil jste si tady přečíst všechny příspěvky? Je tady vše vysvětlené, když se nad tím zamyslíte, je to jednoduché. Vše ostatní je potom jen praxe a vyčtené vědomosti z knih. Možná pro lepší představu si zajděte do nejbližší... celý příspěvek >
Roubování, 21.1.2007 Obsahuje fotku
Tak stímto bych moc nesouhlasil. Když uděláte roubování najaře, musí být do podzimu prodejný stromek. To znamená že přírůstky jsou značné. Už jsem toho narouboval mnoho, ale ptáků jsem se nikdy nebál. Vždy používám igelitovou pásku a pří určité... celý příspěvek >
Pochybnosti kolem roubů - Rubín, 17.1.2007 Obsahuje fotku
Je to u Rudínu normální, vzniká to asi tím, že on hlavně plodí na koncích větévek. Pro představu, květní pupen je na konci výhonu, když odkvete a opýlí se, větévka pokračuje dále v růstu a to nejčastěji 2 výhonky. Tam kde jsou stopky plodů vznikne to... celý příspěvek >
destilační přístroj, 14.1.2007 Obsahuje fotku
Možné to je. Nešlo by ty kroužky na zkoušku vysypat? Nevím jaký tam mají smysl ale už jsem to také viděl. Já osobně kdybych takovéto zjištění měl, hned hych to řešil.
Weigelie - řez, 11.1.2007
Pardon, sptetl jsem si název s Wistáríí. Omlouvám se. Špatně čtu. Wajgelii si mužete udělat jak se vám to líbí, bude jí to jedno.
Weigelie - řez, 11.1.2007
Dost se otom píše a málo kdo to takto dělá a pak se diví že mu to málo kvete. Důležité letni zakrácení za 6tým očkem a potom se tento výhon sestřihne v předjaří na dvě očka. V podstatě je to trochu podobné jako vinná réva. Pokud jste to takto... celý příspěvek >
Zdivocele jablone, 11.1.2007
Když se jabloně takto nechají několik let, říkám že na stromě vyrostly noné stromy . Je to tak ale jen pokud předtím byly opravdu řezané. Ty tedy ořežte, a uvidíte.  VašekB
Roubování, 11.1.2007
Na roubováni je moc důležité uchování roubů které nelze podceňovat. Žádné uzdi venku jen tak. Už teď je mít v ledničce a zabalené ve folii. Já používám takovou tu tenonkou, hezky přilne. Potom ostrý roubovací nůž který málo kdo dokáže nabrousit. Na... celý příspěvek >
destilační přístroj, 11.1.2007 Obsahuje fotku
K těm kvasinkám se ještě trochu vyjádřím. Můj názor je asi takový, nebo si to takhle alespoň myslím já. Dlouhým výběrem se kultivovali kvasinky, které mají ty nejlepší vlastnosti. Tedy jistě chuť a co do množství prokvašení-překvašení. Samozřejmě že... celý příspěvek >
destilační přístroj, 10.1.2007
Také jsem slyšel, že je dobré použití kotlů z vojenských polních kuchyní. Dnes tyto výprodeje jsou dost, Ostroměř, u Mnichova Hradiště asi dvoje aaa...    Kotle byly jak jednoplášťové tak dvouplášťové s glycerinem. Taky nerez, no... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika