Příspěvky uživatele - 150.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za jehličnan?, 21.6.2017
Yuccaland nefunguje už dlouho, ale jsou i jiná zahradnictví. Sám už toho mám na zahradě docela dost. S tou výsadbou v Zoo může být finta v tom, že rostliny v květináčích jsou na sezónu zapuštěny do záhonu a zamulčovány tak, že to nejde na pohled... celý příspěvek >
Co chybí dubu?, 20.6.2017
U mě se projevuje částečné zasychání listů na jedné náročnější magnólii. Mělo by to být nedostatečnou výživou listů. Pomáhá např postřik Harmonie na listy. No ale je to zase problém celé koruny... Nejhorší verzí by byla nějaká dědičná mutace... celý příspěvek >
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 7.6.2017
Nejde o vkus, mě se šípatka moc líbí a opatřil jsem si i několik druhů. Jenomže jsem zjistil, že za tři roky bych měl v jezírku jenom šípatku, které všechno ostatní přerostla a vytlačila. Přidejte do sestavy jěště dáblík (Calla palustris).
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 6.6.2017
Z vlastní zkušenosti mohu doporučit se co nejrychleji zbavit šípatky (a raději i vachty a orobince, ale s těmi nemám takovou zkušenost). Šípatka první rok po vysazení krásně rostla, plně vyplnila určený prostor, krásně kvetla, ale koncem sezóny... celý příspěvek >
Růže - královna květin?, 1.6.2017
To bude dlouhý vlákno... Za sebe můžu říct, že se všechno pichlavé na zahradě postupně odstraňuji (z důvodů problémů s likvidací ostříhávaných větví - už se to nedá spálit na hromadě). Moje jednička jsou stálozelené a poloopadavé magnólie, které... celý příspěvek >
Závlaha a jehličnany, 29.5.2017
Pokud stříká voda přímo na rostliny, může docházet k houbovým chorobám (časem). Vzrostlejší rostliny by měli být zalévány kapkovou závlahou. Lído, oni "ti co dělají závlahy" obvykle neví o rostlinách nic a řeší jen "pokrytí ploch vodou". Takže... celý příspěvek >
Motorové čerpadlo - výkon, 28.5.2017
Abych se vrátil na začátek. Sestava el. centrála + čerpadlo se používá zcela normálně a nejsou s tím problémy (nerozdíl od sacích čerpadel). Čerpadlo je ale do vrtu vhodné s oběžným kolem (nikoli tedy malyš nebo vřetenové). Pokud někdo nechce na... celý příspěvek >
Trachycarpus fortunei (Žumara) - pestovanie, 27.5.2017
Na co je to odpověď? Mimochodem i ty nejodolnější palmy omrzají při - 12...
Zatravňovací panely, 26.5.2017
To je pravda, ale právě kvůli tomu štěrku se tvárnice používají (povrch meliorované plochy). Před tím tam vždy po dešti byla bažina.
Zatravňovací panely, 26.5.2017
Mám stejné zatravňovací tvárnice. Jsou jen na dopoledním slunci. Tráva pořádně nenarostla ani po 17 letech. V deštivém období se to na chvíli zazelená, ale přes léto je to pořád spálené. Pod tvárnicemi ale mám 0,5 metru vrstvu štěrků. Na povrchu... celý příspěvek >
Buxus zežloutl, 25.5.2017
Napadení zavíječem vypadá jinak. Podobně u souseda dopadli Buxusy z podmáčení (pravidelné vypouštění meliorační šachtice po dlouhou dobu).  Po nápravě se pomalu dávají dohromady.
Zahradnictví Spomyšl, 17.5.2017
Dnes jsem si střihl osobní návštěvu ve Spomyšli. Jel jsem tam s despektem, ale bylo to zajímavý. Oni mají trochu jiný sortiment, než je v zahradnictvích běžné (berou hodně s Polska). Takže se tam dají sehnat i některé velmi zajímavé rostliny. Ten... celý příspěvek >
Poznáte druh smrku?, 17.5.2017
No jestli už je nemají naroubované, tak vzhledem k známým smutným událostem to bude asi nadlouho...
Poznáte druh smrku?, 16.5.2017
Tak to zkuste Svojkovice...
Magnolia, 15.5.2017
Maryland to nebude, ta nemá ze spodní strany listu rezavé chloupky. Edith Bogue roste víc do stran a je z běžnějších grandiflor nejodolnější.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika