Příspěvky uživatele - 9.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorezy Castor, 22.3.2016
Doporučuju se podívat na eshop Drupolu, kde mají hlavy Tecomec Easy Load. Strunu tam dostanete i bez rozdělání hlavy a velkou výhodou je robustnost. Tu samou mám už tři roky v zelený barvě (vyráběnou pro Active) a nemám jediný výtky. Ty hlavy jsou... celý příspěvek >
Hecht 7100, 16.3.2016
To, že nikdo z Hechtu nic neví o příslušenství k jejich prodávanému zboží, je věru docela ostuda. Koukal jsem na tu sekačku jako příslušenství a tohle je děs, protože budete montovat a seřizovat, než s tím budete moci dělat. Za tu dobu budete mít se... celý příspěvek >
Vari vs Dakr, 13.3.2016
Raptor rozhodně není žádná kopie. Sami šli úplně jiným směrem - podvozek je z lisovaných profilů, například nosník řidítek posloužil jako super místo pro ukrytí více než čtyřlitrové nádrže, tím se odstranil hlavní a největší nedostatek použitého... celý příspěvek >
Vari vs Dakr, 13.3.2016
No VARI je takové celkově bytelnější, ale i o trochu dražší. Osobně bych šel do něj, má i lépe udělané příslušenství, nemusíte nic montovat nářadím nebo seřizovt řemeny. Ale i Panter má svoje zákazníky, ale když se na něj podíváte trochu více,... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 25.2.2016
My na zahradě máme krtic docela hodně a mraveniště nejsou nic děsnýho. To tenhle tank projede jako nic. Maximálně sundáte kudlu a nabrousíte. Já tady nechci dělat reklamu, ale po třech letech opravdu intenzivního nasazení moje 550ka s Briggsem jezdí,... celý příspěvek >
Záhradný traktor do 60000, 20.2.2016
Ano, traktorové motory BS Vanguard mají mazání plně tlakové. I tento typ.
Záhradný traktor do 60000, 17.2.2016
Na to, aby jste dostal traktor s hydrem aspoň K46, pak musíte sáhnout po té 5092 H. Všechny ostatní uvedené vč. Wolfa a MTD používají Hydrogeara T2.
Záhradný traktor do 60000, 15.2.2016
Já bych osobně sáhnul po STIGA Estate 3084 H. Pěkný a velmi odbře fungující traktor s dostupnými náhradními díly.
Briggs & strattion quantum.xm 55, 7.2.2016
Podle toho, co vidím, pak by se mohlo jednat o sekačku Jikov LTS 448S.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 19.1.2016
Obrovské množství dílů má zahradales.cz, třeba tam najdete to, co potřebujete.
Hecht 7100, 15.1.2016
Čím větší rozchod kol, tím se lépe orá.
Hecht 7100, 14.1.2016
Dobrý vtip bych řekl. Já jen, že mám zkušenosti s mnoha výrobky od nich - možná tady zamlčujete vy fakt, že vozík ANV-400 má bubnové brzdy také. Co je na tom tak špatného, sdělit někomu dobré zkušenosti a odradit je od toho, aby si koupili šmejd, na... celý příspěvek >
Hecht 7100, 14.1.2016
S VARI mám vyzkoušené, že bez problému zorá i jílovku - je na to potřeba ale dát krojidlo před odhrnovací desky a umět perfektně vyštelovat. Pak toi jde úplně samo. Pochybuju o tom, že ten Hecht vozík naložíte 300 kg a nezbortí se korba nebo rám, je... celý příspěvek >
Křovinořez Vari 432, 10.1.2016
Ano, ale EURO 2 musí plnit všechny výrobky ze zahradní techniky i u nás, jinak se obávám, že by se tady nemohly prodávat. Všechny výrobky musí před zahájením prodeje prolézt státní zkušebnou.
Křovinořez Vari 432, 8.1.2016
Akorát, že ty servisní motory jsou pro ABG 260, což je jiný typ. Pochybuju, že s 432kou budou končit, na to se jim příliš osvědčila.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika