Příspěvky uživatele - 9.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karburátor VARI GSV, 7.7.2016
Ano, GSV má opravdu klikovou hřídel uloženou do valivých ložisek. Jedno ložisko je pod setrvačníkem a druhé na výstupu kliky z motoru.
Karburátor VARI GSV, 6.7.2016
Karburátory by měly být u GSV 190 záměnné s GCV 190. GCV již šroub šikmo dolů nemá (mohou jej mít repliky), u originálních karburací došlo ke sjednocení. GSV má stejný výkon i zdvihový objem, jen je rozdíl v tomu, že má vložku, dvojitý filtr a... celý příspěvek >
Vari Honda GSV tarokuje, 6.7.2016
Motor Honda GCV jsem provozoval na sekačce 4 roky a přesně takto jsem to prováděl. Vždy bylo vyjeto do sucha a problém s karburací nenastal ani jednou. Stabilizátor neumí rozpouštět usazenou biosložku, to je nesmysl. Jediné co umí, to je bránit... celý příspěvek >
Vari Honda GSV tarokuje, 6.7.2016
Používat stabilizátor akorát oddaluje problémy s karburací a neodstraní je. Zcela zásadní a důležité je vždy před odstavením motoru zavřít přívod paliva a motor nechat běžet tak dlouho, dokud nezhasne nedostatkem benzínu. To je jediný recept, který... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 1.7.2016
Rámy jsou u bubnovek i mulčovačů stejný - tvrdit, že rám je mezi ostruhou a uložením nože poddimenzovaný, je myslím zcestný. Takováhle prasklina běžným používáním nevznikne.
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 28.6.2016
Je to zajímavý. Já s tím opravdu prasím 4 roky a ani jednu z těch závad jsem neměl. Mám asi štěstí na kus nebo co, protože jen jezdím a jezdím. A to stroj opravdu nešetřím...
Sekačka Honda nebo Stiga?, 20.6.2016
Matete tady několik termínů dohromady. Castelgarden není už firmou, ale pouze jednou ze značek koncernu Global Garden Products, pod něž patří se stigou, alpinou, mountfieldem (neplést s naším řetězcem) a značkou atco. Má výrobní závody v itálii... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 20.6.2016
Vari používá motory GCV stále dál - jak na sekačkách, tak kartáčích a další technice. Jsou to velice dobré a povedené motory a i na malotraktory, bubnovky a mulčovače se skvěle hodí. Není to o tom, že by bůhvíjak motor XP-200 přechvalovali, ale... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 20.6.2016
Ano, některé sekačky pro Bauhaus opravdu vyrábí GGP, která stojí za značkami, Castelgarden, Mountfiled, Alpina, Stiga. V těch marketových provedeních jde o stroje s levnějšími komponenty, podobně jako u sekaček Mountfield pro český trh - použije se... celý příspěvek >
Sekačka Murray Green MXMH 650 E, 15.6.2016
Murraye servisuje Cetea/Motor Jikov Green Velké Meziříčí - je to jejich dovozce.
Porovnání sekaček Panter FD-3 a Vari BDR-1200, 15.6.2016
Nechtějí prodávat čínské výrobky? Oni jsou kecalové. Nejsou to podle mě solidní prodejci - jedou na tom, aby měli co nejvyšší marži. Nic víc v tom není. Stačí se jen podívat do jejich diskuzí, kde vychvalují jen to úplně nejdražší. Pro mě to je... celý příspěvek >
Porovnání sekaček Panter FD-3 a Vari BDR-1200, 14.6.2016
Varina je dělaná jako jednoúčelový komunál - má výklopné čtyřnožové rotory, převod mezi nimi řešený kardanem a dvěma převodovkami a pro snadné otáčení jsou náboje kol vybavené směrovými brzdami. Máte pravdu, že Honda GXV je OK, je to silný profi... celý příspěvek >
Zahradní traktor na vysokou trávu, 6.6.2016
Do 100 tisíc seženete i starjet s dvouválcem. Například UJ 102-24 P2 stojí jen lehce nad vaši hranici (103 900), ale má profi motor a autouzávěrku diferáku. Tímhle traktorem nijak neprohloupíte. Je to česká kvalita.
Mulcovac alebo bubnovu kosacku?, 29.5.2016
Pokud vím, tak ty cepáky MTFD už neprodává. Ten třírychlostní mulčovač je skvělý, ale raději bych si počkal až na Raptora - ten bude mít možnost výměny adaptérů a připojíte k němu i vozík, tedy i sulku :-)
Jakou sekačku?, 27.5.2016
Skoro to zní jako reklama na jednu značku. Ale jo, Weibang je velice solidní asijský výrobce, ale i Mountfield má celou řadu opravdu dobrých modelů od GGP. Jen ty ceny jsou poněkud vyšší. Pro mě, pokud chce uživatel výborný poměr kvality a ceny,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika