Příspěvky uživatele - 9.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benz. sekačka motor Honda či Briggs & Stratton?, 1.5.2016
STIGA Collector je už od minulého roku osazována výhradně motory BS 450E series o objemu 125 ccm s rozvodem OHV
Benz. sekačka motor Honda či Briggs & Stratton?, 1.5.2016
U STIGY ani nic jiného než OHV Briggsy nenajdete, staré motory už nemají v nabídce. A je to celkem jedno co pořídíte, Briggs i Honda jsou zkušení a osvědčení výrobci s vynikajícími motory. Snad jen pokud chcete něco opravdu TOP, vemte model s... celý příspěvek >
Jakou z těchto sekaček vybrat, 29.4.2016
Co je na vikingu jiné? Snad jen, že to je předražená tuctovka, nic víc. Doporučil bych vyzkoušet vrchloné modely Solo by Alko nebo Hondu HRX a to jsou teprve sekačky.
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 28.4.2016
To je ale poněkud zkreslený názor, co tu píšete. Proton je předražený produkt, který by měl stát polovic, protože kam sáhnete, tam se šetřilo. Ať jde o rám, brzdu, řešení pohonu nebo disk. Já osobně Vari věřím, protože nejen já, ale i další lidé v... celý příspěvek >
Jakou z těchto sekaček vybrat, 27.4.2016
Porucha pojezdu je nejčastěji způsobena špatným seřízením lanka. Následně dojde k tomu, že se poškodí spojka uvnitř převodovky a ta se dodává pouze jako komplet...
Jakou z těchto sekaček vybrat, 26.4.2016
Stiga a Mountfield pocházejí z jedné fabriky v popradu na slovensku. Výhodou stigy je modernější koncepce (vždycky dostává to nejlepší jako první značka koncernu), lidové ceny a dostupný servis. Doporučuju ten sběrací nůž, stojí kolem 300 Kč, ze... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 25.4.2016
Převody jsou na obou strojích stejné,,,hurikána" mám už čtvrtým rokem v provedení 550B (BS850) a měl jsem možnost přímo porovnat se stejně motorizovanou Lucinou. Ta velká kola jsou skvělá, ale F-550 zase díky nižšímu těžišti lépe sedí na větších... celý příspěvek >
Sekačka electrolux, 25.4.2016
Zkuste Husqvarnu, ta pod electrolux patří, třeba Vám ten díl seženou...
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 25.4.2016
Já tam tu pružinu nemám taky - seřízením předpětí kladky se toto poskakování dá eliminovat. Jinak nýtky drží jak přibité, barva dolů neleze a Briggs startuje na drc. Ty zlámané bowdeny se mi zdají nějaké divné. Ohledně té pružiny bych být... celý příspěvek >
Je dostatocny Briggs & Stratton 500 E series, 22.4.2016
Na 46 cm bohatě stačí, ale má jen molitanový filtr - zkusil bych najít něco, co má motor 550E nebo 575EX/625E OHV.
Sekačky Active nebo Harry, 21.4.2016
Pořád mají co nabídnout i jako Active. Jsou to robustní stroje s velmi dobře laděným pojezdem i pro sečení vyšší trávy. Bral bych všema deseti :-)
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 18.4.2016
Tak hlavně ať slouží :-)
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 17.4.2016
Já, než jsem XP pořídil, opravdu důkladně jsem se o něj zajímal - přeci jen, než něco pořídím, chci vědět, oč jde. Úplně mi stačilo, když jsem se dozvěděl, že Vari ho testovala a ladila 4 roky, ono to není jen tak, dát něco nového do prodeje. Myslíte... celý příspěvek >
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 17.4.2016
Reálný výkon GCV160 činí ale 3,3 kW...
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 17.4.2016
Ony tam mezi motory (myslím mezi GCV 160 a GCV/GSV 190) rozdíly jsou. Na první pohled je siceúplně nepoznáte, ale 190ka má díky vyššímu krouťáku menší spotřebu, je to poznat hlavně při náročnější práci - třeba zrovna když jezdíte s mulčovačem. Je... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika