Příspěvky uživatele - Kawas

Úplný amatérský začátek, 24.2.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer, tak dnes jsem při -9 st. celsia provedl zimní střih, teda nic moc, pěkná zima... kmínky hodně vymrzlé ale zastřihoval jsem pěkně do zeleného, takže by na jaře neměl být problém. Ponechal jsem záložní kmínek střižený na dvě očka. A... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 8.2.2011
Zdravím v tomto zimním čase, i já vloni bojoval s potvorami sviluškami i vlnovníkem, letos jsem proti nim nasadil jinou potvůrku, zkusil jsem od kamaráda nasadit na révu dravého roztoče typhlodromus pyri, uvidíme co to provede...
Úplný amatérský začátek, 30.8.2010
přeji pěkný i když tady u nás na mladoboleslavsku uplakaný den.. to počasí mě pěkně ničí, ničí i révu, už mám na listech náznaky plísně vezmu to popořadě: jak píše p. Wimpi a uhodl to, od jarního vyzazení révy důsledně vylamuji fazochy, aby se mi... celý příspěvek >
Úplný amatérský začátek, 26.8.2010 Obsahuje fotku
Přeji pěkný navečer... Dávám k dobru pár foteček jak réva roste, některé výhony mají už tři metry.. takže je na čase pomalu přemýšlet o zakrácení.. Budu muset provést v nejbližší době, už nestačí drátování... A zároveň mám dotaz jaký máte názor na... celý příspěvek >
Prosím poraďte - nemoc nebo škůdce, 17.8.2010
Není za co se omlouvat a jak se říká, uhodil jste přímo hřebíček na hlavičku. Utrhl jsem pár poškozených listů a tady u nás máme velkou speciální prodejnu na veškeré chemické potřeby pro zahrádkáře, dovezl jsem to tam jestli by také nevěděli čím... celý příspěvek >
Prosím poraďte - nemoc nebo škůdce, 17.8.2010
Nevím, soused má za plotem (tj. cca 3 metry) políčko s bramborami, ale myslím že je nijak neošetřuje. napadení se projevuje asi na třech výhonech, kdyby postříkal brambory tak asi bude poškozeno víc hlav. MK
Prosím poraďte - nemoc nebo škůdce, 15.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak mám na Vás znovu prosbu na určení napadení révy vinné, jedná se o letos na jaře vysazené rouby. Spodní listy rostliny jsou dobré, vrchní novější jsou napadené. Děkuji za případné rady o jakou nemoc nebo napadení se jedná, případně čím... celý příspěvek >
Úplný amatérský začátek, 9.8.2010 Obsahuje fotku
Přeji dobrý navečer.. Dávám k dobru opět pár fotek jak jsem pokročil v pěstování révy. Roste jako z vody a s tím mám další otázky.. Různí se tu názor jak pokračovat v prvním roce, když mi réva narostla tak, že už dosáhla růstem zamýšlený pěstitelský... celý příspěvek >
Prosím poraďte - nemoc nebo škůdce, 25.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se s Vámi poradit jestli jsem určil správně tuto chorobu? Jedná se o roztoče? (vlnovník, hálčivec nebo sviluška?) A provádím správně postřik s OMITE 570 EW? děkuji
Úplný amatérský začátek, 15.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak zase po čase zdravím příznivce révy. Dle rady v rámci chvilkového volna čtu diskuzi o révě. Zárověň přikládám foto jak jsem pokročil v pěstování a mám jeden dotaz. K mé ohromné radosti se na révě vysezené v dubnu sem tam objevili první... celý příspěvek >
Úplný amatérský začátek, 26.5.2010
děkuji za první rady, takže v žádném případě nenechávat volně růst, vyvázat k opoře, nechat dva nejsilnější výhony, chtěl bych jak jsem se zde dočetl rýnsko - hessenský tvar... Nevím jaké hrudky jsou myšleny. Víno jsem nasázel v koncen dubna, o... celý příspěvek >
Úplný amatérský začátek, 25.5.2010 Obsahuje fotku
Přeji dobrý den všem příznivcům vína. Prosím o rady do začátku, jsem v zahradničení a v pěstování vína úplný začátečník, proto se ze začátku omlouvám za neodborné výrazy. Zjara jsem na jižní moravě zakoupil od pána, který se zabívá prodejem sazenic... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika