Příspěvky uživatele - giovanim

Melounoviště 2015, 12.7.2015
myslite, ze este sa oplati sadit melony na zahon teraz? Pred mesiacom som zasadil semiacka a pred tyzdnom vzisli
Nemoc maliníku, 8.7.2015
aj mne takto na jednom mieste malinam zltnu listy a vysychajú. Mozno polovica takto odisla. Minule som vygooglil, ze je to nejaka choroba. Moze to byt z toho, ze su maliny dlho na tom istom stanovisti. Treba tie zaschnute pruty povystrihavat
Rajče plíseň (foto)?, 3.7.2015
pleseň určite nie
Tvarování třešně, 30.6.2015
strom uz teraz ma 3m. Chcem skor širší strom ako vysoký. Tak si vravím, že to hodím na fórum, ako by to iní riešili. Niekto by sa možno aj rozpísal. Ci strom zrezat za 2 poschodim a nechat otvorene, nech spodok trochu obrastie a to 3 poschodie v... celý příspěvek >
Tvarování třešně, 30.6.2015
ako postupovat pri tvarovani mladej ceresne, ktorá ma vytvorené 2 poschodia, a z tohtorocnych letorastov sa vytvara tretie? Nechat ju tahat sa hore, alebo tretie poschodie odrezat na rameno druheho, alebo na tohtorocny letorast? Aky je idealna... celý příspěvek >
Rajče plíseň (foto)?, 28.6.2015
podľa mňa je skoro na pleseň ešte. Pršalo u vás veľa? Alebo polievate po celej rastline?
Rajče plíseň (foto)?, 28.6.2015
spodné listy sú bežne takto chytené, od polievania alebo kontaktu s vlhkou zeminou. Treba ich vylomiť. Keď to nepostupuje vyššie, tak by som sa tým nezaoberal.
Prečo hruška nerastie?, 28.6.2015
asi sú vošky na koncoch letorastov
Daju sa jahody presadzat aj teraz?, 27.6.2015
ja tiež odnože povyberám, poodstrihujem, dám do kelímkov a tak vysádzam
Rajčata - kroucení výhonů, 25.6.2015
nič poriadne nevidno na takej fotke... Si myslím, že to krútenie aj v predchadzajucich prispevkoch je z prehnojenia dusíkom. Alebo listy sa v skleníku stáčajú keď je veľmi teplo, sucho-chránia sa pred výparom. Všade píšu len o prihnojovaní, ľudia... celý příspěvek >
Postrek paradajky voči plesni, 24.6.2015
ta auria je zaujímavá, nevedel som, že také niečo existuje
Postrek paradajky voči plesni, 24.6.2015
dnes som preventívne striekol championom+hnojivo na list calcium. Neviem, prečo ale tento rok, vždy keď spravím nejaký postrek, tak do hodiny začne pršať...
Acrobat plísen bramborová a déšt, 24.6.2015
to bude asi septorioza
Postrek paradajky voči plesni, 24.6.2015
možno keby celý júl-august nepršalo, tak by sa osvedčili kadejaké biopostreky, inak treba nejakú chémiu
Nevíte nědo, kde mohu sehnat stromky Red Delicious?, 24.6.2015
tak ja mám už starší strom, a až teraz som zistil názov mojej obľúbenej odrody. U mňa je to top jablko. Narastá do veľkých rozmerov, šťavnaté, dužina zelenkastá, úplne mi vyhovuje tá trpkosladká chuť, najlepšie chutí zo studenej pivnice. Akurát sa... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika