Příspěvky uživatele - giovanim

Rajčata pro sezónu 2015, 27.5.2015 Obsahuje fotku
diky, prikladám ešte foto vrcholu stonky, na vrcholci sú tiež malé kvetné puky, ako aj na nižsom už dosť hrubom zálistku. Čo na to poviete?
Rajčata pro sezónu 2015, 27.5.2015 Obsahuje fotku
tak BERNER ROSE pekne rastú. Dal som 10 ks do skleníka a 10ks vonku. Ale vykazujú znaky kríčkovej odrody. Hrubá stonka aj zálistky, ani hore sa nejako neťahajú. Teraz neviem, či vylamovať tie zálistky či nie? Je to determinat alebo nie?
Lieska - slabo sa rozvíjajúce listy, 24.5.2015 Obsahuje fotku
už ma asi 15 rokov
Lieska - slabo sa rozvíjajúce listy, 24.5.2015
myslite, že je normálne, že na lieske(strom) sú ešte v tomto čase všetky listy malé, asi 3 cm? Na kríkových lieskach v okolí už sú listy riadne veľké, asi ako dlane
Slimaci oziraji vsechno listi na vysazenych ovocnych stromech, 21.5.2015
mozno smirglovy papier na kmen upevnit, upevnit lepiacou paskou, alebo ich zbierat
Starý název pro peckovinu ve středních Čechách, 21.5.2015
lakocinka
Malina - výsadba, 17.5.2015
3,60 € za jednu burinu? Začnem asi podnikať s malinami (-:
Plevel v mrkvi, petrželi a bramborách - postřik, 9.5.2015
najlepsie rucne vytrhat/vykopat. Snad nemate hektar mrkvy
Mulčování rajčat, 9.5.2015
tento rok asi aj ja skusim mulcovat paradajky a papriky pokosenou travou. Len sa obavam hnitia stoniek. Co poviete mam nechat okolo stoniek maly kruh nezamulcovany, alebo kludne dat travu okolo celej rastliny?
Cukety, 5.5.2015
to je jedno, cim teplejsie tym skor vyrastu
Skrátenie stromu o 1/3, 4.5.2015
kludne by som ho orafal teraz, dokedy nespadne na chyžu...
Semenáč?, 1.5.2015
ja sa akurat chystam zasadit semienka, uz 3 dni sa mocia vo vode...
Choroba broskyn, 1.5.2015
tak tie cierne bodky boli na nich... kazdopadne to vyzera na suchy rok tak uvidime...
Choroba broskyn, 1.5.2015
tak je to tazke s tymi broskynami u nas... moze to asi byt aj tym, ze je to neskora odroda a letne dazde podporuju hnitie. Znami maju skorsie dozrievajuce v juli a tam ten problem nie je resp. len sem tam nejaky plod zhnije
Choroba broskyn, 30.4.2015
nie, nie, prehustla koruna nie je urcite. Mozno pomoze,ze pri kvitnuti neboli takmer ziadne zrazky tuto jar... Samozrejme, ked vcerajsi -1 mraz neposkodil kvety...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika