Příspěvky uživatele - giovanim

Choroba broskyn, 30.4.2015
chcem sa spytat o aku chorobu broskyn sa jedna, ked strom nasadi vela plodov, ale takmer vsetky tesne pred dozrievanim zacnu hnit-scvrknu sa. Dozreje len zopar broskyn. Stava sa to pravidelne, akurat pred rokom ked bolo suche leto tak dozreli vsetky... celý příspěvek >
Nemoc rybizu, 30.4.2015
ta voska je aj na mojej ribezli, neviete niekto, ci to mozem teraz strieknut decisom?
Zelenina pre prežitie, 25.4.2015
napr. cukety rychlo rastu a aj dost velke plody...
V kterem roce by mohla hruska zacit plodit?, 25.4.2015
niekde som cital, ze hrusky stepene na divych podpnikoch rodia az po asi 20 rokoch. Neviem teraz, ci 20 po stepeni, alebo v 20 roku veku podpnika. Taktiez aj dive jablone rodia neskor. Moze my to niekto potvrdit/vyvratit, pripadne preco je to tak?
Vrublovanie do razstepu, 20.4.2015
do tej diery medzi dvoma vrublami som pre istotu vlozil kus drievka, a tak to pretrel voskom, neviem ci to je potrebne?
Dotaz začátečníka na řezání kmenu, 19.4.2015
na taky 15 cm kmen si radsej zozente obycajnu pilku
Vrublovanie do razstepu, 19.4.2015
nazdárek hošánkove, chcem sa spýtať, prečo sa dnes nepoužíva tento spôsob vrúbľovania? Robil som pred pár týždňami prvé pokusy so štepením, a dnes som kontroloval priebežný stav a tieto vrúbľe vyzerali najlepšie. Skúšal som rôzne spôsoby, ale... celý příspěvek >
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 19.4.2015
ta hruska nevyzera, tak ze je kazdu jar a leto strihana ovocinarom
Lze ještě zachránit špatně ořezanou jabloň?, 15.4.2015
Ono to obrastie, ked sa nieco krizuje tak to upravte. Tie ocvakane vetvicky upravit tak aby koncove puciky mali vhodny smer. Jablon si s tym poradi. A pred priatelom skryt vsetky pilky a noznice. Takyto strih,,vsetko skratit" vidim dost casto
Prasklá skla po zimě ve skleníku, 15.4.2015
spravte to tak ze to nizsie polozene sklo vsuniete pod vyssie polozene. Len neviem ako mate tieto skla upevnene ku konstrukcii. Ked len polozene a zatmelene tak to pojde. Ja mam takto opravene niektore prasknute skla.
Jak ošetřit řez - vosk nebo balzám?, 15.4.2015
jednorocne vyhonky je zbytocne zatierat, zatieram len starsie konare na kostkovinach, a pri jadrovinach len hrube konare
Pěstování rostlinkek pod umělým světlem, 10.4.2015
zelenáči v pohode sa dajú
Jed na potkany v komposte, 8.4.2015
mozte dat aj svokre ochutnat najskor, ked si nie ste ista
Jed na potkany v komposte, 8.4.2015
ide o to kolko, ked malo tak sa to strati
Poprvé sadím rajčata, 7.4.2015
pri tych 10 rajcinach, nie je co riesit
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika