Příspěvky uživatele - giovanim

Nepůčící hrušeň po podzimní výsadbě, 5.4.2015
posledne ocko na terminale ma byt nad reznou ranou
Teplota v skleniku, 5.4.2015
u mna neaplikovatelne, kedze ich tam mam okolo 100
Teplota v skleniku, 5.4.2015 Obsahuje fotku
tak dnes bolo -5 vonku max, uz vecer o 22:OO bolo -2, v skleniku 4°C, mal som poprykryvane vsetko+sviecky. Paradajky chytili fialovy odtien po tych chladnych nociach. Uz aby bol koniec...
Poprvé sadím rajčata, 5.4.2015
presne tak, az ked su rastliny prijate na zahone tak potom pohnojit
Poprvé sadím rajčata, 4.4.2015
vytiahnute su velmi, malo svetla maju. Kvetinac treba otacat kazdy den. Este by som ich nepresadzal, maju dost miesta v tych kaliskoch. Mozno tak o tyzden nech podrastu horne listky a potom presadit az po tie dolne(klicne listky), do vacsich kelimkov... celý příspěvek >
Teplota v skleniku, 4.4.2015
1000 l v lahvich= objem sklenika?
Teplota v skleniku, 4.4.2015
tak, čo dámy a páni ako ako to vyzerá vo vašich skleníkoch? Dnešná noc bola dosť chladná. Dnes hlásia -2 až -8, nevyzerá to dobre. Robíte nejaké opatrenia?
Roubování, 1.4.2015
to vrtanie+palicka by aj slo teoreticky bez srandy
Roubování, 1.4.2015
myslite, ze by slo vrublovat takym sposobom, ze vrtackou vyvrtat dierku a vsunut tam vrubel(v podstate by to bolo podobne ako do rastepu, pripadne kozia nozka alebo vrublovanie z boku)?
Pomoc s určením odrůdy, 31.3.2015
dakujem za odpovede, bude to ontario aj podla dalsich znakov, co som nasiel na internete(rodivost kazdy druhy rok, plody splostene...)
Pomoc s určením odrůdy, 31.3.2015
ta ruzova farba je fotakom, farba je skôr cervena. Oberane zaciatkom oktobra a az teraz su chutovo najlepsie.Velmi dobre jablka na skladovanie, su aj dost velke, tie na fotke su uz posledne mensie a menej vyfarbene kusy.
Pomoc s určením odrůdy, 31.3.2015 Obsahuje fotku
neviete nazov tejto odrody? Jedná sa o zimné jablká a vydrzia aj do juna pri dobrom skladovani
Zakrpatena jablon, 31.3.2015
mam na zahrade asi 5 rocnu jablon(asi nejaka nizkokmenna), problem je, ze ma velmi male prirastky, po vysadeni odflaknuty rez(nie ja). Teraz vyzera asi tak: vidlak rozdvojeny meter nad zemou a na konci ramien male prirastky do 10 cm. Tak som teraz... celý příspěvek >
Teplota v skleniku, 29.3.2015
s foliou ich prikryjem urcite, mozno aj nejaku sviecku tam dam. Uz som chcel aj papriky do sklenika presadit zajtra, no asi pockam. Len by ma zaujimali tie rozdiely teplot medzi sklenikom a vonkajsim prostredim. Podla mna ked do sklenika svieti cely... celý příspěvek >
Teplota v skleniku, 29.3.2015
zdravim, mam prepikirovane rajciny v skleniku, a ide o to, ze hlasia mrazy. Neviete mi povedat o kolko asi stupnov je vyssia teplota v skleniku oproti vonkajsiemu prostrediu? Nikde to nemozem najst. Podla mna tych -2°C vonku by nemalo uskodit.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika