Příspěvky uživatele - tulipanek

Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 12.9.2015
Ale víte, že máte pravdu, nakupovací vášeň v tom také hraje svou roli :-),  v zahradnictví se snadno nechám unést. Mám ale nakázáno brát už jen ty rostliny, pro které mám připravené místo :-)
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 12.9.2015
Nu musím zde konstatovat, že přírodu miluji a ctím jí jako boží stvoření. To že jsem chtěla znát Váš názor ohledně oblíbených rostlinek, jsem nechtěla uškodit těm méně oblíbeným nebo obyčejnějším :-). Co se týče naší zahrádky, u nás si spíš stýská... celý příspěvek >
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 16.8.2015
Také máme zahrádku krátce, ohledně výsadby a péče o rostliny se snažím co nejvíce načíst z knih a rady sbírám z internetu a hodně i zde. Mojí novou zkušeností je, že se nepovede mít všechno tak, jak to mohou mít druzí. Chtěla jsem mít na zahrádce... celý příspěvek >
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 16.8.2015
S nadšením jsme si pořídili docela hodně druhů trvalek, ale po zimě jsem byla z některých zklamaná. Buď nevyrostly vůbec, nebo nyní sotva kvetou, ale není to ani špatným stanovištěm nebo péčí (jedná se např. o ostrožky - Delphinium grandiflorum,... celý příspěvek >
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 16.8.2015
Existuje spousta druhů trvalek a okrasných keřů, ale jistě máte některé z nich raději. Ať je to z důvodu, že jsou dlouhověké, odolné, krásně kvetou, voní, zdobí zahrádku celé léto nebo i celý rok. Já osobně jsem nadšená z kvetoucích keřů jako... celý příspěvek >
Cibuloviny ze supermarketu Lidl, 30.9.2014
Také jsem kupovala cibuloviny v Lidlu, pěkně vyrostly a jednalo se o odrůdy, které byly na obalu označeny.
Floxy, 8.9.2014
Děkuji.
Floxy, 8.9.2014
Baycor mám z loňska, tak se snad ještě dá použít. My jsme tu šťávu vysávaly z květů hluchavek, floxy u nás na sídlišti nekvetly :-)
Floxy, 7.9.2014
Děkuji, snad můžu použít také ten přípravek Baycor nebo Delan? Podobné skvrnky máme i na listech jahod, tak to je asi to samé a stejný postřik, že?
Floxy, 7.9.2014
Máme vysazené růžové a bílé phloxy. Bíle kvetoucí jsou zcela v pořádku, ale ty růžové mají na listech tmavší malé skvrnky (zřejmě skvrnitost?) Poradíte prosím, co se s tím dá dělat?
Kvetení hortenzií, 18.8.2014
Děkuji, tak to je bezva, že navíc ještě voní.
Zahradni-rostlinky.cz - máte někdo nějakou zkušenost?, 16.8.2014
Z mé zkušenosti mohu zahradnictví zahradni-rostlinky.cz jen doporučit. Objednané rostliny přišly velmi dobře zabalené, nepoškozené a pěkně vzrostlé. Zaslali je tentýž den po zaplacení. Mají i větší výběr než je vypsaný na jejich internetových... celý příspěvek >
Kvetení hortenzií, 16.8.2014
Paní Květo, děkuji moc za odpověď.
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 16.8.2014
Teda paní Květo, Vy máte asi opravdu velkou sbírku rostlin! Vaše zahrada musí být krásná, je vidět, že máte hodně zkušeností a dokážete dobře poradit. Mě zrovna včera přišla další zásilka rostlinek tentokrát od: zahradni-rostlinky.cz (objednávala... celý příspěvek >
Kvetení hortenzií, 14.8.2014
Ohledně kvetení - nekvetení H. Macrophylla se také domnívám, že bylo způsobeno dlouhou zimou bez sněhu, i přestože byly keříky přikryté, vymrzly docela i s pupeny a to by nás zřejmě čekalo i s 'Endless Summer' a 'Forever & Ever', tak děkuji za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika