Příspěvky uživatele - Michal ze Sudic

Udírna, 25.9.2018 Obsahuje fotku
Ahoj všem kutilům, právě jsem dokončil svou udírnu, tak posílám pár fotek. Uzení zdar Michal ze Sudic
Čerpadlo na postřikovač, 27.4.2017
Dobrý den, chtěl by poradit, vyčistil jsem bývalou žumpu a nyní do ní chytám dešťovou vodu. Potřeboval by poradit jaké čerpadlo zvolit, kdyby chtěl vodu použít na postřik trávníku - postřikovačem. Žumpa je hluboká cca 5 metrů. Uvažoval jsem o... celý příspěvek >
Uzení kolen, 20.7.2015
Dobrý den, chtěl by zkusit vyudit kolena, mohl by se někdo podělit o rady a zkušenosti? Jak připravit lák, jak dlouho nechat kolena v láku... Díky
Pod jakým názvem se to prodává?, 19.1.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den přátelé, viděl jsem v Tv pěknou věcičku - pumpičku na rozlévání pálenky, v obchodě jsem jí zatím nikde neviděl, proto se na Vás obracím s prosbou, zda nevíte pod jakým názvem se to prodává, popřípadě kde by to mohlo být k... celý příspěvek >
Jak nejlépe a čím vyčistit demižony před naplněním slivovicí, 12.1.2015
Dobrý den přátelé, rád bych se Vás zeptal jak a čím (saponát) myjete demižony před naplněním nové slivovice, či vína. Děkuji za odpovědi. Michal ze Sudic
Výběr sekačky, 2.1.2015
Dobrý den, nenapsal jste zda chcete benzínovou nebo elektrickou, toto by považoval za základní rozdělení.  Pokud by jste chtěl elektrickou, určitě by chtěl vidět motor, tak ať se dají vyměnit ložiska. Já mám doma asi 15 let starou... celý příspěvek >
Koláč se mi začíná propadat, 24.12.2014
Děkuji za komentář, ano jedná se o švestky. Jak poznám, že není zkažený? Zkoušel jsem ochutnat vodu, co je nad koláčem, chutná tak nemastně, připomíná mi to jako starou vodu ve sklenici... Díky
Koláč se mi začíná propadat, 24.12.2014
Dobrý den přátelé zahradkáři, dnes ráno jsem otevřel bečky s kvasem a zjistil jsem, že se mi kvas začíná propadat na dno (ve dvou bečkách ze tří), je přibližně deset centimetrů pod vodou. Mám jej vyjmout z bečky a vyhodit?  V pálírně... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 7.12.2014
Dobrý den, na dno si dejte písek, do kterého Vám bude kapat mastné, jednou za rok písek prohrábněte a mastné kola vyhoďte do popelnice. V úrovni podezdívky by doporučil dát rámek s pletivem, občas se mi stane, že se provázek přetrhne a pochutinka... celý příspěvek >
Dřevěný soudek na slivovici - dozrání, 3.12.2014
Tondo, děkuji za odpověď. Na dochucení a obarvení jí mám nechat jak dlouho v soudku? A dát ji tam nezředěnou, nebo naředěnou? Děkuji Michal
Dřevěný soudek na slivovici - dozrání, 3.12.2014
Dobrý den, chtěl by poradit zda investovat do koupi dřevěného soudku na slivovici. Moje představa je, že by vypálenou - nezředěnou slivovici nechal dozrát v dřevěném soudku. Pozná i běžný laik, že slivovice dozrávala v dřevěném sudě? Popřípadě by... celý příspěvek >
Měření kvasu, 9.10.2014
Dobrý den, letos poprvé zkouším udělat si sám kvas, koupil jsem si cukroměr a chci se zeptat jak odebrat vzorek pro měření cukrnatosti, jak mám v bečce koláč (deku) mám ji narušit aby si mohl odebrat vzorek pro měření cukrnatosti, nebo ponořit... celý příspěvek >
Uzení makrel, 22.5.2013 Obsahuje fotku
O víkendu jsem udil poprvé makrely, v pátek jsem si udělal slaný lák na 1kg ryb jsem dal 0,6 litru vody a 0,05 kg soli, láku jsem naředil tolik, ať jsou všechny ryby ponořené, ryby jsem zatížil ať nevyplavou nahoru, ať jsou ponořené. V láku jsem je... celý příspěvek >
Uzení makrel, 20.4.2013
Dobrý den, potřeboval by poradit jak udit makrely. S uzením nemám žádné zkušenosti, Na zahradě máme zděnou udírnu. Při jaké teplotě mám udit? Jak dlouho udit? Mám makrely nějak nakládat do laku (jak dlouhonakládat), nebo stačí jen nasolit a... celý příspěvek >
Kdy si mám nachystat rouby a kdy je nejlepší čas na roubování meruněk?, 3.9.2012
Dobrý den, chtěl by poradit kdy je nejlepší období na sběr roubů meruňky a kdy je pak naroubovat na meruňku. Děkuji za rady Michal
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika