Koláč se mi začíná propadat



Michal ze Sudic - (17) - 11.226 (?)
24.12.2014 13:19

Děkuji za komentář, ano jedná se o švestky. Jak poznám, že není zkažený? Zkoušel jsem ochutnat vodu, co je nad koláčem, chutná tak nemastně, připomíná mi to jako starou vodu ve sklenici...

Díky

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Michal ze Sudic - (17) - 11.226 (?), 24.12.2014 13:08, zobrazeno: 6753x

Dobrý den přátelé zahradkáři,

dnes ráno jsem otevřel bečky s kvasem a zjistil jsem, že se mi kvas začíná propadat na dno (ve dvou bečkách ze tří), je přibližně deset centimetrů pod vodou. Mám jej vyjmout z bečky a vyhodit? 

V pálírně jsem objednaný až na 14. ledna. Než bečky budu nakládat na odvoz do pálírny, mám koláč vyndat, nebo jej nechat v bečkách?

Je to mé první pálení.

Děkuji za rady.

Michal ze Sudic

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1406) - 179.38 (?), 24.12.2014 13:16

Svestky?Ty vydrží i několik měsíců zadeklované v soudku poté, co se koláč propadl.Pokud byl kvas založen, veden správně, není zkažen, není třeba do něj štourat.Když se koláč propadá, ubývá tvorba nového CO2,který chrání obsah před znehodnocením... takže zadeklovat, a neštourat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Michal ze Sudic - (17) - 11.226 (?), 24.12.2014 13:19

Děkuji za komentář, ano jedná se o švestky. Jak poznám, že není zkažený? Zkoušel jsem ochutnat vodu, co je nad koláčem, chutná tak nemastně, připomíná mi to jako starou vodu ve sklenici...

Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1406) - 179.38 (?), 24.12.2014 13:27

Když se během kvašení zažíná kvas kazit, vznika na povrchu zápary bílý křís, tvoří jej křísotvorné kvasinky.Švestky se většinou nekazí, ani když jsou ledabyle přikryté, nebo je s nimi neodborně manipulováno-když je kvas nepatřičně "vyrušován".U ostatních kvasů z jiného ovoce by se měla vrchní znehodnocená část před pálením odstranit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 24.12.2014 17:14

Lovit potopený koláč ze sudu asi nemá smysl. Pokud by byl před potopením plesnivý a výrazně byl cítit octem, bylo by asi lepší jej odstranit, ale nyní už je to beztak jedno. Jak píše Rosťa, kvas z kvalitních švestek toho umí pěstiteli hodně odpustit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika