Dřevěný soudek na slivovici - dozrání



Michal ze Sudic - (17) - 11.208 (?)
3.12.2014 17:08

Tondo, děkuji za odpověď. Na dochucení a obarvení jí mám nechat jak dlouho v soudku? A dát ji tam nezředěnou, nebo naředěnou? Děkuji Michal

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5   
Michal ze Sudic - (17) - 11.208 (?), 3.12.2014 15:53, zobrazeno: 50955x

Dobrý den,

chtěl by poradit zda investovat do koupi dřevěného soudku na slivovici. Moje představa je, že by vypálenou - nezředěnou slivovici nechal dozrát v dřevěném soudku. Pozná i běžný laik, že slivovice dozrávala v dřevěném sudě? Popřípadě by byl rád za rady, jaký soudek koupit - z jakého dřeva, jak dlouho slivovici v něm nechat, zda dávat do sudu již naředěnou slivovici...

Budu rád za jakoukoliv informaci.

Děkuji

Michal

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 187.224 (?), 3.12.2014 16:26

Pokud je dobrá, je jí škoda. ješťe tak na kalvados nebo vínovici.    j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.253 (?), 3.12.2014 16:58

Přesně tak, soudek vám ještě část vstřebá a něco odpaří, dochutí a obarví, slivovici po odvětrání do skla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Michal ze Sudic - (17) - 11.208 (?), 3.12.2014 17:08

Tondo, děkuji za odpověď. Na dochucení a obarvení jí mám nechat jak dlouho v soudku? A dát ji tam nezředěnou, nebo naředěnou? Děkuji Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.253 (?), 3.12.2014 17:40

Já to psal jako odpo.na předchozí reakci,...že je škoda dávat dobrou slivovici do soudku.Špatnou vylepší a dobrou zjemní a dobarví.Počítejte ale s odpařením přes dřevo tak téměř 10% za rok, nenechávejte soudek v suchu, ale spíše vlhku.Soudek můžete po povrchu natřít včelím voskem.Slivovici dávejte tak o 5 procent silnější než chcete mít za pár let.Zráním se zbaví ostrosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 236.138 (?), 3.12.2014 17:52

Slivovice do soudku (jakéhokoliv) prostě nepatří. Zcela to změní její chuť a naopak jiné získá. Tento destilát patří k národnímu stříbru a neměli bychom měnit jeho charakteristickou chuť, kterou pochopitelně v kontaktu s jakýmkoliv dřevem (i naloženými peckami) prostě ztrácí. A samozřejmě se to také týká výrobku jedné nejmenované firmy, která si bláhově myslí, že udělá díru dosvěta se svojí "zlatou slivovicí". Ctěme charakteristickou chuť tohoto destilátu a važme si ji. Pravdu má přispěvatel, bohužel nenapsal své celé jméno, jen iniciály j.c., že k těmto variacím se nejlépe hodí vínovice a jablkovice (calvadosy). Dodám jen, že žádné jiné. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 187.224 (?), 3.12.2014 18:01

Pane Šlosar, již jsme se v diskuzích spolu několikrát potkali a většinou jsme byli zajedno.        Jirka Čech, Brno   :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 3.12.2014 18:51

Možná může do soudků přijít chuťově tak špatný destilát, že na jeho "opravu" bude potřeba třetí destilace a přebití ocasů tak vražedným nástrojem jako je Dřevěný soudek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 18.68 (?), 3.12.2014 19:10

Pane inženýre. Téměř každý rok zakládám kvas z vlastních plodů švestek a pak si nechávám vypáit slivovici. Sám jsem před lety použil vlastní slivovici, kterou jsem nechal zrát s peckami. Mám celou řadů různých ročníků, ale když se zastavili kamarádi, a to nejsou žádní amatéři, tak si vždy vyžádali tu moji zlatou. Já dodávám, že vše, co je děláno s odpovídající péčí smysl určitě má. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.138 (?), 4.12.2014 22:08

Vážený pane Stanislave, leccos jsem už o Vás na Moravě slyšel, jste uznávaná kapacita a rád bych se s Vámi na nějaké degustaci destilátů, řekněme 10.1. 2015 v Mikulčicích setkal, a kdybyste byl ochoten si se mnou sednout do společné komise, byla by to pro mě čest, věřte mi to. Prostě spolu v tomto punktu nesouhlasíme a to je vše. O slivovici jsem se rozpovídal na svých web stránkách a už se k tomu nebudu vracet. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika