Příspěvky uživatele - 99.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ořešák Sieboldův, 13.2.2012
Nevíte kde u nás roste nebo kde by se dali sehnat semena (ořechy)?
Pínie - lze pěstovat v našich klim. podmínkách?, 13.2.2012
Uvidíme jak dopadnou po letošní zimě. -20°C je mezní hodnota a musíme si uvědomit že většina domácích dřevin má odolnost -35 až -40°C.
Granátové jablká, 26.12.2010
Mám ještě starší a taky nic! Kdyby byly odolnější byl by z nich hezký živý plot.
Moruše - hledám jakékoliv informace, 29.9.2010
Buďto máte samce nebo samici (některé druhy a kultivary jsou jednodomé).Jaké byly ty květy přašníkové nebo pestíkové?
Broskvoň - jakou?, 13.4.2010
Pro přispěvatele 126.86: zkuste stareodrudy p. Pešek Bojkovice.
Muchovnik - kterou odrodu, 6.4.2010
Potvrzuji, mám z Kruhu muchovník (říkají mu borůvka Alaska) už šest let od té doby jsem jich sehnal různě cca 15 ks a ten z Kruhu je chuťově asi nejhorší.
Muchovnik - kterou odrodu, 26.3.2010
Já jsem si objednal z Bormata plody kvůli semenům, poslali mi odrůdy Smokie a Martin. Chuťově se mi zdál lepší Martin měl větší a štavnatější plody. Semena před týdnem začla klíčit a už jsou zasetá. Není nad to připravit si vlastní semena, kupovaná... celý příspěvek >
Mičurinův Granátový, 18.3.2010
Mičurin vyšlechtil několik linií "cerapadů" nejnadějnější byl Cerapadus sladký, kříženec višně Ideál a japonské střemchy (Prunus padus). Ovšem jeho šlechtění mělo za cíl mrazuvzdornost, odolnost chorobám a přijatelná kvalita plodů a to... celý příspěvek >
Dřín a roubování, 15.3.2010
Zkusil bych řízkování. Prý to funguje.
Muďoul, 27.12.2009
Mohu potvrdit. U nás jsou průměrné srážky 600 až 650 mm a stromky rostou v hluboké a živné půdě bez jakékoliv závlahy.
Jaz zazimovat citron venku na zahradě?, 27.12.2009
Jazz s citronem na zahradě je možný, ale pouze v plusových teplotách jinak mu to ublíží i když vám bude fajn. (já mám radši rock)
Americký tomel - persimon, 27.12.2009
Díky za radu.
Erianthus ravenae, 26.12.2009
Má někdo zkušenosti s pěstováním této trávy. Mám ji třetím rokem a zatím nekvetla, letos už chybělo málo, asi tak měsíc teplého počasí navíc. Na netu jsem viděl 3,5 metrové laty.
Americký tomel - persimon, 26.12.2009
Právě kvůli tomu se ptám na americké tomely, které by měly v našich podmínkách být úspěšné nebo alespoň některé selekce.
Pawpaw - Asimina, 23.10.2009
Nechápu jak múžete napsat "že to může být samec nebo samice". Asimina je jednodomá, tudíž samec i samice.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika