Příspěvky uživatele - 99.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
muchovník, 22.9.2008
Co se týká chuti je velmi rozdílná i v rámci jednoho druhu. Mě zatím nejvíce oslovila chuť muchovníku lamarckova - jablečná příchuť, velmi sladká.
muchovník, 22.9.2008
Mám velmi špatnou skušenost s roubováním na jeřáb. Roub se sice dobře chytil ale skoro neroste- každý rok tak 2 cm. Spíš bych skusil řízkovat, literatura to neuvádí, ale jeden pán v Úpici tak množí kanadské odrůdy. Jinak je velmi úspěšné rozmnožování... celý příspěvek >
mučenka, 22.9.2008
Já jsem na jaře vysel passifloru incarnatu, dvě ze sedmi vyrostlých nasadili v srpnu velké množství nádherných květů, škoda že nedozrají plody, jsou prý chutné, od čcervence jsou ve volné půdě, jsem zvědav jak přezimují (deklarovaná mrazuvzdornost je... celý příspěvek >
oskeruše, 31.3.2008
Mám zkušenost že při teplotě 5-7 stupňů C v chladničce začnou po cca 2 měsících klíčit a pak je problém kam je vysít. Mě se osvědčilo v únoru pařenište kde v zadbovači přečkali mrazy.
Banán severu, 24.12.2007
Asimina triloba Muďoul trojlaločnatý je u nás odolná ovocná dřevina dostupná v mnoha kultivarech.
jedlé kaštany, 20.12.2007
Zkuste koupit v Kauflandu mají kaštany z Číny. Předpokládám - podle chuti která je velmi sladká - že se jedná o druh Castanea mollissima nebo jeho křížence. Tento čínský kaštan se vyznačuje velkou odolností menším vzrůstem a většímy sladšímy plody a... celý příspěvek >
Blahovičník, 28.6.2007
Snad s vyjímkou druhu Eucalyptus pauciflora ssp. niphophyla, který podle dostupné literatury přežije dlouhodobě -14 C a krátkodobě až -20 C. Vlastní zkušenost roční semenáče mi bez požkození přežily minulou zimu v závětří s ochranou proti... celý příspěvek >
liliovník, 1.6.2007
Množí se semeny, řízkovat nelze, roubování je obtížné
Liliovník tulipánokvětý, 1.6.2007
Jinan neberu jako raritu. Semenáč liliovníku jsem loni koupil  ve Chvaleticích nad Labem. Mají tam spoustu zajímavých dřevin za směšné ceny. Jdi na www.lesoškolky.cz
semena jinanu v Brně v Lužánkách, 1.6.2007
V Kutné Hoře máme 2 samičí exempláře blízko Palackého náměstí. Oba plodí klíčivá semena.
rozmnožování jedlých kaštanů, 10.10.2006
pro úspěšné opylení jedlého kaštanu je  třeba mít  v blízkosti ještě jeden  kvetoucí strom.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika