Příspěvky uživatele - 99.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Éleagnus, dobré ovoce roste snadno, 4.6.2009
Já jsem hlošinu 3x zkoušel vypěstovat ze semene od p. Rezla - bez úspěchu.
Gotu cola, 4.6.2009
Gotu cola nepotřebuje žádnou zvláštní péči a pokud ji poskytnete dostatek vláhy tak se až nepříjemně rychle rozrůstá. Můžete ji mít doma nebo přes léto venku. Pozor na molice.
Sequioadendron giganteum, 27.10.2008
Pěstování sekvojovce ze semen není vůbec složité jen to chce trpělivost, první rok narostou 3cm, druhý 10cm. Z jedné dávky semen od p. Šenkeříka jsem jich vypěstoval 8.
Muchovník, 16.10.2008
Muchovník snáší dobře sucho, samozřejmě až pořádně zakoření.
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 14.10.2008
Těch -16°C se mi jeví jako nedostatečná mrazuvzdornost (potřebuje kvalitní kryt - a co s ním až bude velký, taky dlouhá vegetační doba-vetšinou nestihne dozrát) takže nejvhodnější bude umístit ho do studeného skleníku. Nejlepší pro venkovní... celý příspěvek >
aktinídie minikiwi, 13.10.2008
S chutí kiwi v obchodě bych ho vůbec nesrovnával. Je mnohem mnohem lepší
Prosím o radu, 13.10.2008
A z toho plyne poučení: nikdy nestříhej kiwi na jaře
jen se zeptám, 13.10.2008
Radši neexperimentujte a pořiďte si "minikiwi" Actinidia arguta a kolomikta a kříženci. Dají se sehnat desítky odrůd.
kustovnice čínská, 23.9.2008
Děkuji. Děkuji. Děkuji. V.Ť.
kustovnice čínská, 23.9.2008
Všechny kustovnice jsou jedovaté-tedy rostliny (obsahují solanin) a všechny červené plody jsou jedlé V.Ť.
kustovnice čínská, 23.9.2008
Mám též problém s určením druhu u kustovnice. Od p. Rezla mám rostliny ze semen prý k. čínskou, ale nenašel jsem sebemenší rozdíl od všude rostoucí invazivní kustovnice obecné (lycium barbarum nebo také halimifolium a flacidum). Kustovnice... celý příspěvek >
Znalec jehličnanů, 23.9.2008
Typuji Juniperus squamata
Škůdce na muďoulech, 22.9.2008
Jsou to určitě slimáci nic jiného jedovaté listy nežere. Pomámá udržovat půdu okolo rostliny holou bez mulče pokud možno suchou a nebo posypat okolo granuje Vanish.
Re: množení kiwi, 22.9.2008
Nevím co chce pan Hejduk vědět, když to má na svém webu tak pěkně popsané.
hurmikaki, tomel japonský, 22.9.2008
Pokud nemáte studený skleník nebo nebydlíte na jižním slovensku vsadil bych být vámi radši na amerického bratra diospyros virginiana (tomel viržinský), který je u nás k dostání v několika kvalitních kultivarech a je o dost odolnější.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika