Příspěvky uživatele - 121.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení domácích klobás, 14.12.2010
Vím, že se toto téma zde již několikrát probíralo, přečetl jsem toho dost, ale nenašel jsem odpověď na můj problém a ten zní: Již několikrát jsem udil klobásy chuť výborná pojivost dobrá, ale vždy mi připadalo že mají tuhé až chřoupavé střevo.... celý příspěvek >
Moření česneku přípravkem Merpan, 8.11.2010
Vracím se k původnímu dotazu a to moření Merpanem. Dá se mořící lázeň použít vícenásobně. To znamená: mám 3 druhy česneku ve třech okatých pytlích. Mohu je mořit postupně za sebou v jedné lázni MERPANU, nebo se to nedoporučuje? Děkuji za... celý příspěvek >
Moření česneku přípravkem Merpan, 22.10.2010
Mohu se zeptat jak moříte Sulkou a Merpanem. Namočíte do Sulky max 12 hodin vyndáte, necháte oschnout a potom teprve moříte v Merpanu max 30 minut. Nebo máte jiný postup. Díky JP
Jaký motorový olej honda gcv 190?, 26.8.2010
Jenže výrobce čeho: malotraktoru, nebo motoru?
Okurky nakládačky - plíseň, 6.8.2010
Paní Eleno a to jste použila BIOTON i na již napadené okurky?
Okurky nakládačky - plíseň, 6.8.2010
V popisu BIOTONu stojí: "Při pravidelném preventivním používání chrání rajčata před plísní." a to bohužel ve stávající situaci asi moc nepomůže. JP
Okurky nakládačky - plíseň, 6.8.2010
No, na ORTIVu jsou tady 2 ohlasy tak ji asi zkusím. Teda jestli vůbec přestane pršet. Letošní léto je opravdu k vzteku. JP
Zalepení nafukovacího límce na bazénu, 6.8.2010
To já mám trošku jiný problém, velice rád bych dírku v límci zalepil, ale ne a ne ji najít... Nemáte někdo radu, jak na to, kromě mýdlové vody? Díky Vašek
Okurky nakládačky - plíseň, 6.8.2010
Na okurkách nakládačkách se mi objevila plíseň, ale bohužel již sbírám plody. Dalo by se ještě nějakým přípravkem tuto plíseň zastavit, nebo alespoň utlumit. Jde mi o něco s krátkou ochranou lhůtou. Nemáte někdo s něčím zkuěnost? Díky za info JP.
Kedluben - gigant, 15.7.2010
Tak, tak naprosto souhlasím. Chce to pravidelnou a raději menší závlahu. Také se mi to letos stalo v těchto vedrech na vzdálené zahradě kam se častěji nedostanu a když, tak zalévám pořádně a některé giganty také praskly.
Jak změkčit tvrdou vodu, 8.7.2010
Mně přijde jednodušší pořídit si nějakou úpravnu vody. Jejich ceny docela klesly, už to není tak finančně náročné, ani na provoz. Lukáš
Jak vypadají Vaše brambory?, 28.6.2010
Ano drátěný. To co popisujete by take mohlo být prase. U mě podrylo papriky, rajské. Né všechny a nesnědlo. Jenom vyrylo a nechalo ležet. Takže rada: podezdívka alespoň 30 cm a pevný dřevěný plot. Na větší části zahrady mám dřevěný a tam je vše OK,... celý příspěvek >
Jak vypadají Vaše brambory?, 24.6.2010
Moje brambory, ještě minulý týden byly nádherné. Krásná zelená nať, bez známek plísně. Jenže, divoká prasata protrhla plot a uděla mi z brambořiště vojenský výcvikový prostor. Takže dnes mám akorát oči pro pláč. A to už některé hlízi byly velké... celý příspěvek >
Co použít na zanedbaný trávník?, 21.6.2010
Teda to jsou rady na 30arech vytahovat vyhony rukou. Ale naprosto souhlasím s Chemickým Alím, měl jsem ten samý problém na 20arech udělal jsem přesně to co napsal Chem. Alí a mám naprostý klid. Je to sice ze začátku brutální zásah ale vyplatí se.Jen... celý příspěvek >
Čím je vhodné sekat vysokou trávu?, 16.6.2010
8 zubý kotouč jsem neviděl, ale používám 4 zubý a takováto tráva jde sekat jako nic a křovák jede na třetinový výkon. Tráva není rozemletá a dá se i sušit. Otázka je jaké asi bude seno z takto přerostlé klackovaté trávy?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika