Co použít na zanedbaný trávník?



host - 121.155 (?)
21.6.2010 9:13

Teda to jsou rady na 30arech vytahovat vyhony rukou. Ale naprosto souhlasím s Chemickým Alím, měl jsem ten samý problém na 20arech udělal jsem přesně to co napsal Chem. Alí a mám naprostý klid. Je to sice ze začátku brutální zásah ale vyplatí se.Jen občas poseču novou trávu, prostě pohoda. JP

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
Baca - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (106) - 122.247 (?), 18.6.2010 0:43
Najjednoduchsie je hned ako zacne rasit vegetacia vypustit na "travnik" zopar koziciek :-) Tie maju rady mlade vyhonky stromov.. Je to zadara, nebolia od toho krize a kozy maju kvalitny obed. Je nutne zaistit, ze kozy budu mat stale co zrat inak sa pustia do kory ostatnych stromov.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 59.26 (?), 20.6.2010 23:40

Dobrá rada Bačo, ale jenom do té doby než k pánovi dorazí kontrola z veteryny!! a začne uřadovat jiný žrout a něčeho jiného než zeleně!

M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Baca - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (106) - 116.19 (?), 25.6.2010 10:13
Tak torcha nerozumiem, preco by veterinar mal nejaky problem s tym, ze sa kozy pasu a ziju za plotom??? Ved tie kozy nemusi vlastnit. Staci najst majitela a ponuknut mu, ze sa jeho kozy mozu par dni alebo aj tyzdnov zivit v jeho "zahrade". Inak podobnu pracu zastanu aj ovce, teda zakratia "travnik" asi na 3-5cm vysku. Len nezeru drevite vyhonky, takze tie by bolo potom nutne likvidovat inak. Poznam cloveka ktory sa takymto "strihanim" travnikov ovcami zivi priamo v LONDYNE ;-) Dalsia vyhoda je v tom, ze plocha je rovnomerne prihnojena :-) a ked by majitel potom vsetko zaoral a osial rastie vsetko ako dive :-) Podla mna je to prijatelnejsie riesenie aj ked mozno na cas narocnejsie, ako chemia.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 124.19 (?), 21.6.2010 0:14

V zadnem pripade nesekat. Pockat na vhodne pocasi, tedy az bude po destich a puda poradne nasakla. Pak vetsinu vyhonu vythanbete rukou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 121.155 (?), 21.6.2010 9:13

Teda to jsou rady na 30arech vytahovat vyhony rukou. Ale naprosto souhlasím s Chemickým Alím, měl jsem ten samý problém na 20arech udělal jsem přesně to co napsal Chem. Alí a mám naprostý klid. Je to sice ze začátku brutální zásah ale vyplatí se.Jen občas poseču novou trávu, prostě pohoda. JP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika