Příspěvky uživatele - 148.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co sežralo sazenici ve skleníku, 15.3.2021
Sebrala jsem dnes v zahradě uletěný plastový květináč, co se tam povaloval už někdy od podzimu a co myslíte? Byl tam! Tedy bylo jich tam nalepených asi 7, malých zahradních slimejšů, ztuhlých chladem asi, ale taky to nebylo ve skleníku, ale venku na... celý příspěvek >
Pokácet ořešák?, 24.2.2021
Jsem na tom stejně, starý strom bych jen tak nenechala porazit, pokud by byl k užitku, nebo dával žádoucí stín. Ořešák s mnohem větší ranou, dutinou nejmíň pl metru hlubokou viditelně, zhora kmene jsme mělli u rodičů v zahradě celé mé mládí, byl tak... celý příspěvek >
Přesazení dubu, 6.2.2021
A to jako proč? Mám v zahradě 5 dubů... Konvalinka
Divně rostlá kamčatská borůvka - zastřihnout?, 28.1.2021
Kamčatdské borůvky takto,,kostrbatě" rostou. Mám ji cca 15let a ještě jsem na ni nůžkama nešáhnula. Jsou to takové i poměrně husté keříky. Konvalinka
Rotovator do jilove pudy, 5.1.2021
Začnu od konce: to s tím uhelným popelem má sousedka. Na zahradě, kam její prarodiče a rodiče celý život vysýpali popel z uhlí, teď pěstuje kytky. Vůbec nic tam nedává, nehnojí a všechno, co tam zasadí jí nádherně roste. Dám jí bohyšku, u mě má 30... celý příspěvek >
Rotovator do jilove pudy, 5.1.2021
Co znamená nedodržují principy? Na pozemku, který člověk od někoho koupí, to asi těžko ovlivní. Ob rok jsme tam valili slamnatý koňský hnůj po vlečkách, roky mezi tím se zase vápnilo. Na jaře se tam pálily zbytky rostlin a větví... popel se... celý příspěvek >
Rotovator do jilove pudy, 4.1.2021
Rotavátorujeme stejný materiál a pokud by předtím nebyla zoraná a přemrzlá... nemáme nejmenší šanci to zpracovat. I tak jsme pochovali už dva rotavátory, jeden byl Honda, druhý Briggs StrattonKonvalinka
Otázky pre skúsených záhradkárov, 22.12.2020
K tomu kompostu... u něj hlavně záleží a tom, jak dlouho v hromadě leží, pokud je dost času, přemění se i hromada shnilé trávy, což běžně máme Neprohazuju nic, hlína se dodává na kořenech plevelů a pod. když přivezu na jaře kupu suchých stvolů kytek,... celý příspěvek >
Určení lasicovité šelmy, 23.11.2020
To už je ale úplně jiné zvíře...
Určení lasicovité šelmy, 22.11.2020
Tak to já taky ne, jen jsem měla možnost vidět je obě za světla na živo. Pokud máte nějaké porovnání velkosti, dle něčeho na dvorku... kuna je velká, jako menší kočka, lasička to je dlouhá štíhlá nudle velikosti potkana či přerostlého hraboše no ale... celý příspěvek >
Určení lasicovité šelmy, 21.11.2020
No, ale kuna to je Kuna u nás nikdy nebydlela, měla jsem dva velké psy a dvě kočky. Ale přes zahradu prostě měla svou trasu, nechávala nám na cestě hovínka, aby jsme nezapomněli, že tu je s náma Slepice nemáme, nikdy nic nezničila. Možná chodila... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový - prosba o radu, 8.11.2020
Nevím, jak by se to vystihnulo, já to nesleduju, ale možná by šlo větev ze samce uřezat a přivázat(zavěsit) do koruny samice v době opylování. U něčeho se to tak dělá, pokud vím. Konvalinka
Ledviník - co dělám špatně?, 6.11.2020
Všichni, co měli či mají krásné ledviníky je mají v chodbě, či nějaké chladnější místnosti a zalévají stylem 1týdně ho normálně zaleju. Nikdo ho nerosí. Já mám běžně 24st a už jsem jich několik pokusně zahubila Konvalinka
Název rostliny, 30.10.2020
Co jsme se ho v dětství najedli... :-) - na dvorku u babči a nikomu nevadilo, že je všude kolem nasr... od slepic Ale už jsem ho našla i u sebe doma
Název rostliny, 26.10.2020
Kdo mi to vzal z huby?!? sléz přehlížený Konvalinka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika