Příspěvky uživatele - 234.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu, 12.4.2023
KAROLA-má vyššiu odolnosť na moníliový úžeh.
Poraďte tretiu slivku do záhrady, 12.4.2023
TOPEND-dá sa dlhšie skladovať. Ale len do teplých oblastí.
Švestky 2022, 12.1.2023
Toptaste dosť po dažďoch praská a potom plody zhnijú pred dozretím.
Meruňky 2021, 14.7.2021
Ako je to s praskaním kôstok u Fenixu pan mino? Mávate u neho popraskané kôstky? Mám asi 30 ročnú rannú broskyňu s bielou dužinou a každý rok sú u nej popraskané kôstky. Uvažujem že ju vykopem. 
Postupné zrání ovocných stromů, 17.4.2021
Ktorá odroda sa oberá ako prvá z týchto dvoch: RUBÍN alebo RUBINOLA? A ktorá z nich rastie bujnejšie?
Solax na slabo rastucich podpnikoch v 480 m.n.m, 9.9.2019
M9 by mohol byť pre solax použiteľný, ale asi nie v tejto n.m. výške. Takže radšej M26 a MM106. Rozostupy 2,5 m by mohli stačiť - ak by boli solax-stromky široké hoci aj 2m (čo zrejme nebudú), zostane polmetrová medzera medzi nimi. Ing. Paulen... celý příspěvek >
Růže na kmínku, 15.5.2019
Ruža je čistá esencia krásy (foto). Podmanivá vôňa a kvitnutie od mája do novembra sú bonusmi, ktoré z nej popri nádhernom vzhľade robia kráľovnú kvetín. Na vysokom kmienku jej krása osobitne vynikne. IH
Red Delicious, 15.5.2019
Fotky Starkingu nemám, ale pridávam fotky iných 2 klonov Red Del. - na foto 1 je vpravo Red Chief, vľavo Red Cap. Na foto 2 je to naopak - plody vpravo sú Red Cap, plody vľavo Red Chief (ten má aj synonymum Camspur). IH
Red Delicious, 15.5.2019
Jiří II: Starking je mladučký strom, minulý rok mal prvé 2 plody. Fotky som nerobil. Tento rok by malo byť plodov už viac, ak nezabudnem a bude čo fotiť tak nafotím. IH
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 9.3.2019 Obsahuje fotku
El Edgar: Vaša snaha o minimalizáciu postrekov je sympatická, myslím si že sa s ňou stotožňuje drvivá väčšina účastníkov fóra a ja sa k nej tiež bezvýhradne hlásim. Dovolím si ale nesúhlasiť s niektorými Vašimi tvrdeniami - zhrniem ich do... celý příspěvek >
Jaký je správný termín řezu peckovin?, 9.3.2019
Tiež som sa pri čítaní posledného čísla Z. nad odporúčaním ing.Nečasa pozastavil. Ja by som vetu ohľadom rezu kôstkovín formuloval takto: "Ideálny termín pre ich výchovný a udržiavací rez je taký, ktorý stromom neublíži". Pretože rez je - o tom niet... celý příspěvek >
Postřik Sulkou, 11.2.2019
Petr z H.: Čo sa týka postreku sírou proti roztočovi hruškovému ("vlnovník"/"hálčivec"), pozrite si môj príspevok na vlákne 'Škůdci a choroby na hrušních' z 22.4.2017 o 19:17hod. IH
Gloster, 11.2.2019
Dr.Vysloužil: Miloš, PepaS sa nepýtal na Gloster, ale na ten nový klon Red Deliciousu (Jeromine). Čo sa týka Jeromine, tak s touto odrodou skúsenosti budú zatiaľ asi poskromné, je to relatívne nový klon a pochybujem že by už niekto mal viac než 1... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 9.1.2018
Ponuka nemenovaného zásielkového obchodu (foto). Trápne nedostatočné informácie, nehorázne ceny... Chcete vedieť na akom podpníku bude Váš stromček? - zabudnite! Napokon, taká banalita - že podpník, pche. A takto to beží celé roky, tie isté texty,... celý příspěvek >
Asijská hrušeň - Černání stromku, konec?, 9.1.2018 Obsahuje fotku
RossaliCZ: Áno, je koniec. Stromček je zničený infekciou. Je ťažké niekedy rozpoznať pôvodcu infekcie (do úvahy prichádza v takýchto prípadoch o.i. aj bakteriálna spála, alebo nektriová hubová infekcia), ale podľa fotiek predpokladám že ide o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika