Příspěvky uživatele - 234.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malý sad - jak kombinovat jednotlivé druhy?, 22.10.2017
191.123: Stále je to relatívne malý priestor, takže či budú jadroviny pokope alebo na striedačku s kôstkovinami nie je z hľadiska opelenia myslím dôležité. To čo treba zohľadniť je severo-južná orientácia a prístup svetla (slnka) a predpokladaná... celý příspěvek >
Puchrovitost 2017, 19.6.2017
Pavel Vacín: Všeobecne sa odporúča Signum, takže dajte Signum. Je to overený dvojzložkový fungicíd, účinný pri ochoreniach kôstkovín. Ja som ale tento rok použil Prolectus v širokom meradle (pri broskyniach na kučeravosť a klasterosporiózu, pri... celý příspěvek >
Muchovnik, 30.5.2017
Muchovník je skromný, ale spoľahlivý člen záhradného spoločenstva. Nežiada mimoriadnu starostlivosť, ale nesklame úrodou ani v zlých rokoch, kedy nás mráz potrápi pre istotu dvojfázovo... Cením si ho čím ďalej tým viac. Úroda bude dobrá. Teším sa ja... celý příspěvek >
Hloh, 30.5.2017
Pán Rafael, možné to je, ale ja naozaj neviem. S výrobou likérov nemám skúsenosti. Ten hloh nie je príliš šťavnatý, ale tá špecifická chuť tam je. Jedine ak by to niekto vyskúšal. O pálenke či likére z hlohu som zatiaľ nepočul. IH
Růže na kmínku, 30.5.2017
...dokvitá prvý "nástrel"... IH
Houba na durancii, 6.3.2017
Je to lišajník, ten sám osebe nemusí nič znamenať, ale aj na tom malom detaile stromu vidno že tam máte dosť mŕtveho (suchého) dreva, to by Ste mali zo stromu odstraňovať. V akej kondícii je strom by bolo zrejmejšie z celkového pohľadu, najlepšie po... celý příspěvek >
Xenia, 30.10.2016
Nojabrskaja (nazývaná aj Xenia či Oksana). Hrušky z 3-ročného stromčeka na duli som oberal 28.9.2016. Prvé 2 fotky ukazujú ako vyzerali vtedy. Dnes - 30.10.16 - po jednom mesiaci sú v konzumnej zrelosti (foto 3 a 4). Chuť nesklamala, je prevažne... celý příspěvek >
Problém se zelím, 7.10.2016
Kolko tyzdnov nechavate sud v teple? Citam ze ma byt 2-4 tyzdne, znamy mi povedal, ze staci tyzden. Mam ho akurat tyzden v miestnost kde je 22 stupnov. Preniest ho uz do pivnice?
Tvarování Leskory na vřeteno - letní řez?, 29.8.2016
Veľmi dlhý terminál je možné aj teraz "zosadiť" na vhodný bočný výhonok. Ale na bočný obrast vretena by som už teraz nesiahal. Vhodné bolo spraviť v priebehu júna/července Šittov rez (skrátenie bočných vetiev). Teraz by už hrozilo že nové... celý příspěvek >
Flamingo, 29.7.2016 Obsahuje fotku
Počtom pestovaných národných odrôd by som patriotizmus nemeral, Petře :-) Ale k Flamingu sa hlásim, mám ho rád. Broskyne sú u mňa až na chvoste pestovateľských záujmov, ďaleko za jablkami či hruškami. Kedysi sme mali viac stromov broskýň a nedalo... celý příspěvek >
Jak si stojí rané švestky?, 23.7.2015
A čo Katinka p.Vysloužil ako hodnotíte túto slivku?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika