Příspěvky uživatele - 241.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektronické plašiče kun a lasiček, 30.4.2014
Koupili jsme kdysi myšoplaš, ale moc nefungoval. Tak jsme začali myši trávit Ratimorem a myšoplaš jsme vypnuli. V ten okamžik tam byla kuna. Jakmile jsme ale myšoplaš zapnuli kuna se zase vystěhovala. Tak nyní stále trávíme myši a myšoplaš máme jako... celý příspěvek >
Zájímavý listnáč, 2.11.2012
Nechci se hádat, ale není lepší zahrížit a než řízkovat - to prý se moc nedaří.
Sklo rozbite motikou, 19.4.2012
Přitlouci hřebíkama do okolních skleněných tabulek 
Rododendron cez zimu, 2.4.2012
Rododendron je skutečně velmi háklivý na sucho. Na pozemku, kde rododendrony pěstujeme je i v největším suchu kousek pod povrchem vlhko. Všechny rododendrony i ostatní kytky zaléváme jen opravdu výjímečně. Jen jeden rododendron měl stále listy jako... celý příspěvek >
Stavba zahradniho domku, 3.1.2012
Váš domek vypadá skutečně velmi luxusně, až mi ho skoro přijde na nářadí škoda . Inspiroval jste mě.  Jinak se mi líbí, jak tu zaníceně lidé diskutují o povoleních a úřadech, když autorce dotatzu jde evidentně o materiál na stavbu a... celý příspěvek >
Bažant na zahradě, 20.4.2011
Taky bych chtěl na zahradě bažanta, skoro vám ho závidím. Hlavně bych rád vyměnil za srnčí - to nám okouše i to, co nechceme :(
Odstranění pařezu, 7.3.2011
To je hezké, ale jak zabráníte zničení toho pařezu použitého jako podstavec pod kytky? Máme na chalupě pařez po listnatém stromě (asi 30cm průměr) a už hodně starý. nemáme na něm kytky ale píko pro ptáky - už si tam navykli. No ale tenhle pařez se... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 23.2.2011
Jak jsem tu už někde (a několikrát) psal - máme BOSCH AXT 2500 HP. Pravda do cenové skupiny požadované zakladatelem vlákna se nevejde, ale určitě si zaslouží zmínku. Pokud chcete štěpku dávat do kompostu - tak na to je jak dělaná, štěpka na topení... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka, 22.2.2011
Díky za vysvětlení
Vřetenová sekačka, 21.2.2011
Mohl by mi prosím někdo vysvětlit co je to "bezdotyková řezná technika" u vřetenové sekačky. Jedné co mě napadá je, že se tráva při příezdu sekačky lekne a sama odpadne v potřebné výši. To ale asi nebude ono. Tak mi to prosím někdo vysvětlete.
Mech, lišejnik či plíseň?, 20.1.2011
Neporadím, nejsem v tom znalý, ale určitě by napomohla fotografie.
Co vše okouše lesní zvěř?, 1.12.2010
Na chalupě nám mimo zdí okoušou ty potvory snad všechno :(Ale vážně - břízu, smrk a kupodivu ani višeň nic (míním tedy kmen nebo listí) neokusuje i když je to jen několik metrů od lesa. Plody (hlavně višeň) jsou ale velmi těžko ubránitelné, i když... celý příspěvek >
Hledám afrodisiakum, 1.12.2010
Levandule do prádla.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 21.10.2010
Kdysi se na číslování zařízení používaly DYMO kleště, které vytlašovly písmenka do proužku samolepící fólie - nedalo by se to použít? (Někde mívají pomocí DYMO kleští popsané zvonky a drží to dobře a řekl bych že ani povětrnostní podmínky na tu fólii... celý příspěvek >
Gumové holinky, 13.10.2010
Tak to je škoda, já po zkušenostech už schovávám paragony (záruční listy) od všeho. Párkrát do roka to projdu a co už je prošlé, tak vyhodím. Přestože jsem optimista raději počítám s krátkou životností a jsem pak případně "přijemně překvapen".
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika