Příspěvky uživatele - 241.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myši všude - jak na ně, 18.8.2010
Elektronické plašiče jsou zcela na nic. Necháváme ho zapnutý ale kvůli kunám, které (alespoň ty "naše") jeho zvuk nesnášejí a odstěhovaly se. Asi máme hluché myši. Tak jsme jim dali jed. A máme mrtvé myši a taky po problémech.
Je to vodní včela?, 22.7.2010
Překvapuje mě, že znakoplavka žije v jak říkáte "silně chlorovaném bazénu" a nevadí jí to. Jen nevím, proč ji nebrat do ruky?
Shrabání posečené trávy, 1.7.2010
No já nevím, ale pohrabáčem by se louka hrabala asi 10 let. Pohrabáč se tedy podle mě používá na rozhrabání popela v kamnech. Možná ale že se mýlím - třeba existuje cosi, čím lze hrabat trávu a jmenuje se to pohrabáč. Rád se nechám poučit.
Nemoc šeříku, 25.6.2010
Že by ho něco přejelo je, vzhledem k místu, asi tak málo pravděpodobné jako že vás autem přejedou v posteli :). To ožrání je pravděpodobnější, ale co to bylo? Ožralej šeřík není to pravé, byli bychom raději, kdyby byl v pořádku.
Divoké včely ve staré zdi, 23.6.2010
Tedy možná to bude znít (i vypadat) blbě, ale pokud včely bydlí na nějak ohraničitelné oblasti, asi bych použil techniku restaurátorů a omítku dotáhl až k této jednoznačně definované oblasti a uvnitř nechal původní zdivo se včelami. Musí ovšem být na... celý příspěvek >
Jak zlikvidovat břízu bělokorou?, 15.6.2010
Diskuze ovšem nebyla na téma je-li či není-li hnusné zlikvidovat strom ale na téma jak ho zlikvidovat. Jen tak pro ilustraci viděl jsem fotky oblasti kde máme chalupu z období před a tesně po 2. sv válce (ještě než se do pustošení pustili komačové).... celý příspěvek >
Servis Oleo Mac Praha, 9.6.2010
No a ten servis? Nebo alespoň náhradní díly? Nehodlám platit nějakého tajtrlíka co to ani neumí. Potřebuju tu "gumovou" čepičku na čerpání paliva a už to nehodlám opravovat jako karmu za totáče prezervativem (i když to tenkrát bylo funkční... celý příspěvek >
Sousedka klepna, 4.3.2010
Nečetl jsem diskusi celou (a hlavně nemáme se sousedy takovéhle problémy) ale zkusil bych sousedku jednou, až si půjdete ven sednout upřeně nejlépe co nejdéle pozorovat a být přitom potichu. Dát si pivo nebo víno, pohodlně si sednout a upřeně na ni... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 26.1.2010
Dotazu nerozumím, zkuste to prosím napsat česky.
Jak čistit průtok 3ltry/sec.?, 24.7.2009
Myslím, že předchozí přispěvatelé mají pravdu - v podstatě bych na začátku vaší části potoka zařídil "zelenou čistírnu" - kořenovou čističku. Ne třeba až tak do detailu zcela jak má být (asi bych vynechal ty izolační fólie na dně), kde... celý příspěvek >
Jak na kuny, 23.7.2009
Doporučuju ten bateriový myšplaš - na myše to nezabírá ale na kuny stačí. Baterie vydrži snad dva roky (nějak to neskeduji - ale určitě hóóódně dlouho) a tak náklady nejsou nilak vysoké. Zapínáme ho jen při odjezdu, když tam jsme, tak ho vypínáme.... celý příspěvek >
Jak rozpustit slimáka v trubce, 21.7.2009
Lidé používají k hubení slimáků sůl. Slimák se zcela rozpustí. Asi bych na konec trubky ve studně nasadil nějakou gumovou trubku, kohoutek nechal otevřený, aby pokud možno vyteklo z roury co nejvíce vody a pak tam nalil hodně koncentrovaný roztok... celý příspěvek >
Kuličková zavařovací hlava - jak na ni, 13.7.2009
Pokud se pamatuji (teď používáme "víčka se závitem") tak jsem se vždycky opřel palci vevnitř o okaj sklenice a víčka a zabral. Ostatní prsty zabíraly zvenku o okraj hlavy. Fakt ale je, že to šlo dost ztuha.
Opěrná zeď, 26.6.2009
Tak si buď udělejte okolo plotu cestičku a tak se opěrná zeď dostane dále od plotu nebo udělejte zdi dvě, budou nižší a se sousedy byste se mohli domluvit. Krátké schůdky spojující "horní" a  "dolní" zahrádlu (louku) mohou... celý příspěvek >
Místo strunové hlavy?, 15.6.2009
K motorové kose OleoMac jsme dostali i z pružné hmoty cca 40 zubový kotouč. Nevíte prosím na sekání jaké trávy se hodí,  případně jaké má výhody oproti strunové hlavě?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika