Gumové holinky



host - 241.251 (?)
13.10.2010 7:41
Tak to je škoda, já po zkušenostech už schovávám paragony (záruční listy) od všeho. Párkrát do roka to projdu a co už je prošlé, tak vyhodím. Přestože jsem optimista raději počítám s krátkou životností a jsem pak případně "přijemně překvapen".
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 199.34 (?), 10.10.2010 9:08, zobrazeno: 12195x

Koupil jsem si od Číňanů gumové holinky. Oslovily mě svojí nízkou váhou a nižším tvarem vhodným pro snadné obouvání, zouvání a pohyb na zahradě. Bohužel vydržely jenom necelé dva roky občasného provozu. Materiál, který předstíral, že je guma se v ohybech přelámal a objevily se díry. Varuji před podobnou koupí a současně se ptám po vašich zkušenostech a hledám podobné provedení v osvědčené kvalitě při určité cenové výhodnosti.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Oxalistriangularis - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (578) - 110.220 (?), 10.10.2010 9:36

Asi jste nekoupil gumové holínky, ale holínky z PVC. Holínky z PVC neprodávají jenom Číňani, můžete je koupit i v normálních obchodech s pracovní obuví ale i v normálních obchodech s běžnou obuví zrovna tak jako gumové holínky.  Gumové holínky mají vyšší odolnost proti teplu, oděru, propíchnutí a proříznutí oproti PVC. Cena holínek z PVC je nejen u Číňanů ale i v normálních obchodech nižší, než cena gumových holínek. Každý, kdo potřebuje gumové holínky by si na to asi měl dát pozor.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 187.141 (?), 10.10.2010 19:54
Pokud vydržely jen NECELÉ dva roky, tak musí být v záruce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 199.34 (?), 10.10.2010 21:22

Kdybych měl paragon, tak bych jim je předhodil. Moje smůla. Nepředpokládal jsem tak nízkou životnost...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 147.9 (?), 12.10.2010 18:57

Já už kupuji výhradně Krakenky. Ty jsou určitě z gumy a zatím přežily i zimu. Soused si stěžoval že má mokré boty, já nemusel. Už jiné nechci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 241.251 (?), 13.10.2010 7:41
Tak to je škoda, já po zkušenostech už schovávám paragony (záruční listy) od všeho. Párkrát do roka to projdu a co už je prošlé, tak vyhodím. Přestože jsem optimista raději počítám s krátkou životností a jsem pak případně "přijemně překvapen".
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jezevec22 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (58) - 242.101 (?), 13.10.2010 8:22

Životnost a záruka jsou dva naprosto odlišné pojmy. Např. igelitová taška má záruku 2 roky jako každý jiný výrobek, no a životnost? Někdy ani několik minut. 

Tím je myšleno, že ne každý výrobek musí vydržet po dobu záruky a pokud je používáním opotřebován, nelze na něj uplatnit záruku. Tu lze uplatnit pouze na vadu výrobku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika