Příspěvky uživatele - 241.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruční ruční řetězová pila, 18.2.2008
To bude ono - jedna z možných variant. To ruský je ale podle popisu i fotky opravdu řetízek.
Banán severu, 18.2.2008
Nikdy jsem o tom neslyšel, to má nějaké plody (jedlé)?
Ruční ruční řetězová pila, 18.2.2008
Právě že to má výhodu, že se žebřík přistavovat nemusí (a někde to dokonce ani nejde). Není tak problém řezat větev ani ve výšce 20 metrů nad zemí - tedy pokud se podaří přes tuto větev přehodit provaz, pomocí kterého přetáhneme pilu na větev. Navíc... celý příspěvek >
Ruční ruční řetězová pila, 18.2.2008
Máte někdo zkušenosti s ruční ale nikoli motorovou pilou? Jde v podstatě (podle obrázku) o ozubený řetěz na konci s oky, do kterých lze uvázat provaz a taháním sem tam uříznout větev mimo dosah. Koupil jsme před nedávnem něco podobného asi za 100Kč... celý příspěvek >
Proč krtek neryje?, 6.2.2008
Logické, to bych souhlasil. Problém je ale v tom, že se jedná o horskou louku, která se pouze seká, NEHNOJÍ a NEKYPŘÍ se ani omylem. Tráva se pouze poseká a shrabe. Musí v tom být ještě něco jiného (třeba krtek chce, abychom zaplatili pokutu za... celý příspěvek >
Přísavník tříprstý, 7.1.2008
My nemáme tří ale pětiprstý (předpoklídím, že se chovajé stejně) chalupu nijak nepoškozuje, jen má tendenci vrůstat dovnitř na straně, kde bývalo uskladněné seno, protože tam ještě není zaizolováno.
Znate stroje značky Pubert?, 19.12.2007
V prvním případě by se to mohlo časem zlepšit. :) Lepší než stroje "Senil", ty už to mají za sebou. Stroje dělají na obrázku dobrý dojem (na obrázku dělá ale dobrý dojem i často velmi nekvalitní zboží), bohužel s nimi ani já ani nikdo z našeho... celý příspěvek >
Re: Jak se zbavit starých ořešáků, 19.12.2007
Tedy pokud ten ořech vysadil naschvál, aby Vás naštval, tak mu musíte ukázat, že jste hrozně rádi, že tam ten strom je. On ho potom porazí sám, aby Vás naštval. Vy dosáhnete svého bez problémů a narušování sousedských vztahů no a kdyby na to přišel,... celý příspěvek >
Drtič větví - rada pro zakoupení nového, 17.10.2007
Máme tu nejsilnější Božku a štěpkuji teprve když jsou větve proschlé. Skladujem je v nůši (aby to mohlo dýchat) a spaluji je klidně až po měsíci i déle (topíme s nimi v přechodném období na jaře a na podzim). Nikdy se nám nestalo, že by štěpky hnily... celý příspěvek >
Drtič zahradního odpadu slabších větví, 12.10.2007
Máme válcovou Bosch-ku a nemůžeme si ji vynachválit. Papá sama větve o průměru 4,5 cm, má zpětný chod. Kořeny bych jí nekrmil, může tam být kámen a "vyrazí si zub". No to asi ne, ale ostří ztubú by to určitě neprospělo. S listím a kytkami zkušenost... celý příspěvek >
Přísavník - jaký a kdy vysadit, 26.9.2007
Přísavník máme v Jizerských horách na chalupě (a že tam jsou zimy pořádné) a nikdy nám nevymrznul... Dorazil už do vrcholu štítu a každé jaro znovu obrazí. Přežil i holomrazy.
Moje zahrada 3D, 23.5.2007
Dobrý den, pan Rys můj kamarád není (i když by asi klidně mohl být:) ) a proto s klidným svědomím mohu prohlásit, že jeho program je opravdu výborný (testoval jsem "Moji zahradu D" a ta se skutečně k práci moc nehodí). Zkoučel jsem "jen"... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika