Příspěvky uživatele - 241.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
skalka ve svahu nebo trávník, 5.5.2008
Proto jsem radil hodně kamenů, tím se zmenší ploha k pletí. Pokud Vás ale opravdu práce na skalce nebaví, je trávník řešení jednodušší a lehčí na údržbu. Konec konců, můžete vzhledm k velikosti svahu na jedné straně udělat skalku (třeba z nějakých... celý příspěvek >
skalka ve svahu, 5.5.2008
Chápu-li to dobře, bude tedy 30 cm skalky schováno pod střechou? Jen jsme se chtěl zeptat, zda u Vás při dešti nikdy nefouká, či zda máte nějak jinak zajištěno (např výškou střechy nad skalkou :)), aby na těch inkriminovaných 30 cm nikdy nepršelo?... celý příspěvek >
A neplavou a neplavou, 23.4.2008
No právě tak jsem myslel, že ty kostry kočka třeba natahá na různá místa takže je pravděpodobné, že by se alespoň nějaká část našla. Nevím (kočku nemáme) jestli je zvyklá "stolovat" na stále stejném místě, ale dost o tom pochybuji. Stejně tak... celý příspěvek >
A neplavou a neplavou, 23.4.2008
Uměj plavat? Nezapomněli to přes zimu? Neplavou už někde jinde v jiném rybníčku? Nemohlo je stežrat i jiné zvíře (hladový bezdomovec)? Předpokládám, že pokud by je sežralo zvíře, tak by zanechalo stopy (kostra...), které by asi těžko šly... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 22.4.2008
Už se tu řešilo několikrát - v levém sloupečku je políčko vyhledávání, to je funkční a po zapsání vhodného výrazu, ve vašem případě "PAŘEZ" se v prostřením (tomto) sloupečku objeví výsledky. Klepnutím kurzorem na vhodném výběru se načte nová stránka... celý příspěvek >
Prisavnik - hnojeni, 16.4.2008
A je to vůbec nutné? Máme přísavník už asi 20 let a ani jednou se nehnojil, přesto roste jak z vody (obrazně i doslova - roste pod okrajem střechy, kam stéká veškerá voda).
klíšťata na zahradě, 14.4.2008
Někde jsem zaslechl nebo četl (už nevím) že ořešák odpuzuje hmyz, možná, že se to týká i klíšťat.  My ho tedy určitě sázíme (i když rozhodnutí padlo ještě než jsme se to, že odpuzuje hmyz, dozvěděli). Problém ale je, že alespoň my nemůžeme... celý příspěvek >
Údržba trávníku, 28.3.2008
A co použít vertikulační hrábě (pokud není trávník příliš velký? (Nám se to na malé ploše docela osvědčilo.)
trávník - vertikutace?, 28.3.2008
Určení časem mi přijde takřka nesmyslné neboť hrozně záleží na umístění pozemku (sever, jih a nadmořská výška). Takže zatímco někde lze vertikutovat (vertilkulovat) trávník již v březnu, jsou i místa (v některých letech) kdy ve vyšších polohách leží... celý příspěvek >
Slimáci, 21.3.2008
Jestli tedy slepýši žerou slimáky to opravdu nevím (vyznáte se v tom někdo?), ale pokud ano, pak chápu proč žádné slimáky nemáme
Může bříza pomoci odvlhčení domu?, 12.3.2008
Jedná-li se o starý dům (jak píšete) pokud byste realizovali to odhrnutí hlíny okolo zdí a základů POZOR, základy bývají dost mělké, abyste neporušili statiku domku
Ruční ruční řetězová pila, 4.3.2008
Ano, to je velmi pravděpodobně ona. Jen mě trochu překvapila její šířka (14mm), čekal jsem méně. To je ale nepodstatné, pro mě je důležité, že je, jak tvrdíte, účinná a řeže. Pilka nabízená na stránkách Vlkodlak - Drátová pila SAS je s největší... celý příspěvek >
Čerpadlo se spadlou hadicí nelze vytáhnout ze studny, 27.2.2008
To lano s hákem je dobrý nápad, ale chtělo by to, pokud je vše pod hladinou půjčit jiné čerpadlo a vodu odčerpat, aby tam bylo vidět. Abyste třeba nezachytili a nepoškodili přívodní kabel.
Ruční ruční řetězová pila, 18.2.2008
To je přesně ono, díky. Touto pilou chci dát pouze "fazonu" a prořezat stínící větve plevelných stromů. V žádném případě nebude určena k řezu ovocných či jiných užitkových stromů. Ještě jednou díky.
Banán severu, 18.2.2008
Díky za info.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika