Příspěvky uživatele - 53.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průhledné plastové víko u bubnového filtru, 19.9.2018
Děkuji za praktickou zkušenost pane Hrkal. Potom pro mne není investice do průhledného víka filtru opodstatněná.
Průhledné plastové víko u bubnového filtru, 18.9.2018
Chtěl bych se zeptat těch co už mají zkušenost s bubnovým filtrem zda má smysl investovat do průhledného plastového víka. Zapojil jsem svůj bubnový filtr do zkušebního režimu, sundal horní neprůhledný kryt, našteloval trysky k oplachu a pustil oplach... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 18.9.2018 Obsahuje fotku
Nebudu hodnotit odpovídajícími slovy kvalitu provedená práce při zatmelení přechodu odtokového korýtka do výtoku do kanalizace aby můj příspěvek nevyřadili.
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 18.9.2018 Obsahuje fotku
Pokud jsem správně pochopil tak podle Vaší zkušenosti pane Hrkal a podle zkušenosti EXNa už mohu uvažovat jak vylepšit ten přechod mezi korýtkem a nátrubkem aby se mi to tam neucpávalo. Prozatím mám bubnový filtr AquaForte nainstalovaný a zapojený... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 14.9.2018
Mohl by EXN rozvést bod 3. Nasadil jste mi brouka do hlavy. Dosud nemám praktickou zkušenost.  Bubnový filtr jsem už usadil a pustil na zkoušku. Voda z ostřikovacích trysek do odtokového žlabu stéka a pomalu samospádem z něj do kanalizační... celý příspěvek >
Biokuličky jsou mrtvé?, 29.6.2018
Pro selskou logiku není dostatek informací k porovnání. Filtrační žetony objemu 14 litrů stojí 68*25,5 = 1740 Kč 14 l Filtračních žetonů má povrch pro bakterie 68 m čtvetečních. 1 m čtvereční filtrační plochy u žetonů stojí 1740/68 =... celý příspěvek >
WAP Karcher 5.610 drahá hobby třída, 26.6.2018
S pořízením bazénu mi žena na vánoce před pěti lety koupila WAP Karcher typ 5.610 abych mohl vždy na jaře bazén vypustit a vymýt WAP. Nerozuměla tomu a tak vybrala co jí prodavač doporučil WAP Karcher 5.610. Podle mne lepší třída hobby. A proč ne... celý příspěvek >
Názor na bead filtraci, 20.6.2018
Můj problém je v tom, že mám bubnový filtr v čerpadlovém zapojení.
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 21.5.2018 Obsahuje fotku
Tak už jsem v katalogu firmy SIBO pro rok 2018 našel náhradní nerez síto 0,06 mm pro bubnový filtr AquaForte. Maloobchodní cena je 29 EUR i s rámečkem. To se těm němcům veseleji filtruje. 
Zkušenosti s filtry SunSun?, 18.5.2018 Obsahuje fotku
Jsem názoru, že kdyby jste tam nedal ten štěrbinový filtr tak jsou to dětské hračky.
Zkušenosti s filtry SunSun?, 18.5.2018 Obsahuje fotku
Filt+Uvlampa+náhradní molitany SunSun
Propojení plastových jezírek, 18.5.2018
Pokud je to dar a chcete jeho realizací udělat radost, vykopejte větší jámu, do které se s rezervou vejdou obě jezírka a navíc jáma bude hlubší než jezírka. Do této jámy položte folii. Do tohoto společného foliového jezírka vložte tyto dvě... celý příspěvek >
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 18.5.2018 Obsahuje fotku
Nerez síto u obchod pro dilnu.
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 18.5.2018
Když jsem se v roce 2017 díval do německého katalogu firmy SIBO (AquaForte) tak jedno síto na ten náš filtr stálo 20 EUR. V katalogu pro rok 2018 už ho nemají asi slouží pouze dealerům k jejich byznysu. Na Amazonu nabízeli nerez síto 0,06 mm za... celý příspěvek >
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 17.5.2018
Dejte mi Exne nějaký typ na dopouštění jezírka vodou. Umístil bych to do čerpadlové šachtice ve strojovně. Díval jsem se u Banata na hladinový hlídač a je cenově mimo mísu. Přece by měl stačit plovákový ventil z WC. Žádná závislost na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika