Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 25.3.2018
Souhlasím s paní Evou. Je lepší vysévat na povrch mokrého substrátu, přiklopit sklem nebo folii aby tam byla vzdušná vlhkost a teprve potom, až se ukáží klíčky, zasypat vrstvou zeminy. Pokud se vysévá do hloubky a substrát je přemokřený, tak se může... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 23.3.2018 Obsahuje fotku
Moje rajčata by také chtěla na zahradu do pařeniště, ale jaro nějak nejde.            Vladimír
Rajčata 2018, 23.3.2018
Moc pěkně ta tvá rajčata vypadají. Je na nich vidět, že se o ně vzorně staráš a výsledky nenechají na sebe dlouho čekat. Některá ta rajčata už vypadají jakoby už měla svou konečnou velikost a tak jen trochu tepla a už mohou dozrávat. Netroufnu si... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 22.3.2018
Není potřeba hned dávat deku nebo jinou textilii. Stačí něco neprůhledného (třeba i černá folie) co zabrání průniku tepelného záření (sálání tepla) z tunelu do skleníku. Škoda, že já tuto možnost u svého pařeniště na zahradě nemám.... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 22.3.2018
Evi, když už máš v tom skleníku teploty pod 0°C tak by možná pomohlo natáhnout přes ten tunel něco neprůhledného třeba prostěradlo (zabránit úniku tepla sáláním). Pamatuji si, že rodiče dávali na okna pařeniště přes noc namočené staré deky.... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 20.3.2018
Semena Arielle F 1 jsem nikde v Brně nesehnal (oběhl jsem všechny obchody, které prodávají semena od Kiepenkerl). Všechny měly Philovitu, nějakou novinku (asi ten Nugget F1) a další ty levnější. Asi jim to kvůli ceně nejde moc na odbyt a tak moc... celý příspěvek >
Zalévání malých sazeniček rajčat a paprik- na substrát či do podmisky?, 20.3.2018
Pěstuji sazenice v kelímcích od kávy z automatu. Mám je postavené v plastové vaničce (kryt od zářivky). Dřív jsem zalíval tak, že jsem nalil do této vaničky vodu a nechal jsem vodu nasávat odspodu- bylo to pohodlné. Teď malé sazeničky zalívám zvrchu,... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 17.3.2018
Každoročně ji pěstuje paní Jiřina. U mne patřila spíše k úrodnějšém, pochopitelně ve srovnání s cherry rajčaty.            Vladimír
Rajčata 2018, 17.3.2018 Obsahuje fotku
Ahoj Evi, docela mne překvapila tvoje zkušenost s tou Philvitou. Asi ta dvě semena Philovity jsou ta co jsem ti dal? Moc si to nepamatuji a také si nikde nezapisuji, co jsem komu poslal. Pokud jsou to ona, tak mne to dost překvapuje. Semena byla... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.3.2018
Ano, doporučil jsem Milanovi, aby si ve svých podmínkách na nějakých levných semenech vyzkoušel jak mu ty sazenice porostou. Nepředpokládal jsem, že bude tyto rajčata intenzivně přisvěcovat a bude se je snažit dotáhnout v podmínkách bytu až do nějaké... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 14.3.2018
V Brně tam také vidím -2 a v neděli -4. Ale co to je proti těm -12 °C co tam byli v noci a ve dne -6 °C. A ta předpověď se může ještě upřesnit. Hýřím optimismem, protože venku na zahradě nic nemám.... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 14.3.2018
Mně zatím nějaké ochlazení venku nevadí, rostliny už mám přiměřeně velké, mají nasazeny na kvetení. Nějaký růst do výšky už neočekávám- jsou to determinanty. Čekám až květy rozkvetou, abych je opylil. Teprve potom budu postupně sázet. Vypadá to na... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 14.3.2018
Mně se ten Mongolskiy Karlik taky líbí. Pořád je hodně nízký (cca 15 cm) a přitom má už nasazeno plno květů. Růstem by to bylo do pařeniště nejlepší rajče, jen musím počkat jak bude chutnat. V neděli jsem vysel poslední rajčata, zbývá mně pouze... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 14.3.2018
V pondělí jsem udělal kontrolu a ty vyseté kedlubny už taky vyrazily. Jediné co mně nevyšlo tak je římský salát Gelbus, ale to jsem měl staré semeno s dobou expirace do r. 2016. Teď aby to všechno přežilo to ohlašované... celý příspěvek >
Papriky 2018, 12.3.2018
Paní Daro, můžete tady dát nějaký ten recept na ta plněná Jalapeňa ev. nějakou tu ostrou omáčku nebo tu chilli pastu? Předem děkuji.            Vladimír
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika