Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace keře, 21.5.2018
Je to klokoč, klokoč zpeřený. Mám ho doma
Jak se jmenuje oranžová rostlina na obrázku?, 20.5.2018
Je to kuklík Dokonce vlevo dole čouhá kousek listu. A mě taky zrovna kvete, ač už je na třetím stanovišti a nedaří se mu a nedaří
Tvrdá pažitka, 18.5.2018
Já se setkala jen s tím, že tvrdá jsou stébla s květy. Ostatní kolem ne.
Střídání rakytníku a aronie, 18.5.2018
Přesně jak psaly holky: každý druh má jiný habitus, rakytník by aronii utlačoval. Rakytníky udržujem na stromky a jezdíme kolem sekačkou, aby jsme zamezili všem těm výběžkům kolem.
Uz nekde uzraly tresne?, 17.5.2018
Letos nám poprvé od výsadby(cca 12let!) zaplodila nějaká velmi raná třešeň(musela bych dlouho hledat v záznamech, co je to za odrůdu a nevím, zda-li vůbec najdu) Dneska už jsou tmavé, některé hnijou na stromě. Mám v plánu obrat a udělat alespoň... celý příspěvek >
Nepozna niekto tuto trvalku?, 15.5.2018
A budete muset hodně zalévat...
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 14.5.2018
I když i letos bylo všechno jinak než obvykle, vysázet rajčata ven před zmrzlýma jsem si fakt netroufnula. Jak už někdo psal: pořád byly vichry, pak 27.4 byl ráno jen stupeň nad nulou, 6,7, a 8.5 - byly 4, 3, 4st. Pak zase hrozná vedra. V sobotu... celý příspěvek >
Ako odplašiť lastovičky (vlašťovky)?, 13.5.2018
Když jsme se do nového domu nastěhovali, vlaštovičky z blízkých stájí objevily jezero a pravidelně trénovali s dětičkama let přes moře. Bylo to úžasné, jak od Hitchcoca, bylo jich kolem 40ks a vůbec jim nevadilo, že sedíme na molu a lítají metr od... celý příspěvek >
Špičák ořešáku přestal růst, 13.5.2018
Ořešák Mars jsme zasadili někdy před 10lety, ne jako špičák, ale už stromek. Trvalo x let, než vůbec měl nějaký přírůstek, prakticky stagnoval. letos jsme si s mužem říkali, že už je to vcelku pěkný stromek a mohl by i konečně zarodit. Vloni květy... celý příspěvek >
Japonská azalka, 13.5.2018
Pokud seženete odleželý slamnatý hnůj, nastelte první hnojem, pak už třeba kůrou(ta už být nemusí, spíš kvůli estetice) Já mám k dispozici hnůj koňský, tak azalky a rododenrony stelu ním. Jinak bych na ně rozhodila hnůj granulovaný, nebo tu rohovinu... celý příspěvek >
Napadený Buxus, 11.5.2018
Tak já si myslím, že wapka je v zahradě menší problém, než všechna ta chemie, co se bez ní bohužel někdy neobejdemJen bych se bála, že z toho buxusu s housenkama omelu i ten zbytek listí(ale nemám s wapkou žádnou zkušenost) ještě dotaz, neb maje... celý příspěvek >
Určení stromu, 8.5.2018
Ano, taky si myslím, že je to trnovník, mám je dva vedle sebe(jen nemůžu nějak najít fotku)
Napadený Buxus, 8.5.2018
Tak já bych to postříkala normálně na savé-žravé, třeba mospilan?
Jak odstranit extrémní zápach v bytě po psech, 6.5.2018
Držím palce, ať se té bourací katastrofě vyhnete
Co to je?, 4.5.2018
Je to jeden z vyšších rozchodníků kvetoucích na podzim(sedum telephium) Patří k tomu ta suchá plochá květenství, co tam kolem vykukují. Jestli je to váš truhlík, tak ty ustříhněte opatrně někde vespod(ať nevylomíte právě ty nové výhonky) a celý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika