Jak odstranit extrémní zápach v bytě po psech



konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 240.228 (?)
6.5.2018 13:09

cheeky Držím palce, ať se té bourací katastrofě vyhnetesmiley

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 152.188 (?), 28.4.2018 21:52, zobrazeno: 18448x

Dobrý den všem. Chtěl bych požádat o radu. V dobré víře jsem půjčil byt na půl roku neteři která má dva Husky a ta mi ho vrátila zdevastovaný, komplet pokálený od psů a neskutečně "zasmraděný". Dva měsíce byt dezinfikuji Savem, veškerý nábytek jsem vyházel, stěny jsou oškrábané na štuk, několikrát umyté, věškeré podlahy jsem odstranil, takže zůstal jen beton a v kuchyni dlažba. Všechno dvakrát týtně postřikuji silným roztokem Sava a přesto byt neskutečně zapáchá po psech. Každý kdo se přišel podívat tak se málem pozvracel. Prosím nevite někdo jak se zápachu zbavit? Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Veselka10 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (362) - 44.0 (?), 29.4.2018 7:36

Savo na to není vůbec dobré, nijak zápach neodstraní, jen ho přebíjí a ještě víc se "zažere".

Větrat, nezapomínat topit/udržovat prostředí jakoby tam někdo bydlel.

Oškrábané zdi jsou ok, ale je také potřeba vyřešit podlahy. Dobré jsou enzymy. které zápach skutečně požerou, podpůrně se dá použít katalytická lampa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 152.188 (?), 29.4.2018 19:03

Děkuji za Vaší reakci. To že Savo neodstraňuje zápach jsem nevěděl. Od jakživa jsem byl přesvědčený že zápach odstraní dokonale. Bohužel spolehnout se jen na větrání a čekat až zápach sám vyvětrá nemohu. Potřebuji nějakou babskou radu nebo chemický přípravek který se zápachem udělá rázný konec. V úterý díky volnu vyzkouším toto:

Při renovaci zatuchlé místnosti nejdříve stěny, podlahu, dveře i okenní rámy omyjeme roztokem

vody (4 l),
octa (šálek),
jedlé sody (1/4 šálku),
čpavku (šálek).

Místnost důkladně vyvětráme, a pak teprve přistoupíme třeba k malování nebo k opravám.

Ještě jednou děkuji za Vaši pomoc

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 240.228 (?), 30.4.2018 7:33

Na psích fórech se často omílá na likvidaci zápachu Alpík. Zkuste zadat do vyhledávače.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 86.37 (?), 30.4.2018 20:00

v pujcovnach se da zapujcit generator ozonu je to asi 500 kc na den kdyz ho v kazde mistnosti zapnete na na 2-3 hodiny tak by melo stacit je to asi nejrychlejsi zpusob odstranovani zapachu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 152.188 (?), 2.5.2018 17:53

Děkuji všem za rady, soda a octem nepomohla tak jsem objednal Alpíka na zvířata, zítra bude doma tak v pátek vyzkouším a pokud ani ten nezabere tak budu zkoušet dál. Nikdy bych nevěřil že odstranit psí zápach může být takový problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 86.37 (?), 2.5.2018 20:48

ten pach je nasakly ve stenach ALP vam na to nepomuze to by jste to musel opakovat nekolikrat tydne a jak prestanete tak se zas objevi ten je dobry na likvidaci cerstvych pachu kdyz mate doma psy a nechcete aby byli citit jak jsem psal jedine ozon ten je schopen zapach spalit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 240.228 (?), 2.5.2018 22:54

Dejte nám prosím vědět, jak to nakonec dopadne, jestli se vám zápach podaří odstranit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 152.188 (?), 4.5.2018 20:53

Dobrý večer, tak jsem dneska vystříkal celý byt ALPem na zvířata s citronovou vůní naředěný 1:3 tak uvidím. Pokud nepomůže tak ještě vyzkouším ozon a pak už jen bourací kladivo a nové omítky a podlahy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 240.228 (?), 6.5.2018 13:09

cheeky Držím palce, ať se té bourací katastrofě vyhnetesmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika