Příspěvky uživatele - 44.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2023, 3.10.2023
Bohužel stromky nezasilaji. Zdenek
Meruňky 2023, 25.9.2023
Děkuji, já bych ideálně potřeboval aby měla i pozdější kveteni. Farhial kvete spolu s ostatními? Vy mate myslím i Kioto, kvetou spolecne, nebo Farhial kvete později? Za kontakt budu rad, muzu vám tady napsat e-mailovou adresu. Děkuji, Zdenek
Meruňky 2023, 28.3.2023
Nepostrikal, do kolika stupnu to má smysl? Asi dva roky zpět jsem Kiotu udělal konstrukci a celou ji zakryval netkanou textilií a pod ni topil elektrickým topitkem. Ten rok jsem měl široko daleko meruňky. Už to ale dělat nebudu a budu doufat alespoň... celý příspěvek >
Meruňky 2023, 28.3.2023
Tak dnes ráno -2 a to u nás předpovídání mráz nebyl. Hold údolí kde se mráz drží. Na zítra až -7 to je jasný konec. Ach jo…. Zdenek
Meruňky 2023, 23.3.2023
Z “Fardaa” jsem zklamaný. Ikdyz ještě nemělo možnost zaplodit a při vývoji počasí nejspíš nezaplodi ani letos. Ale kupoval jsem ho dá se říct spolecne s vámi, proto si myslím ze nebude “prave”. Nevíte o nějakém duveryhodnejsim zdroji, nebo nějakou... celý příspěvek >
Meruňky 2023, 23.3.2023
“Fardao” v plném květu, Kioto ukazuje kosilku. Do poloviny května je ještě hooodne daleko. Zdenek
Pozdní odrůdy meruněk, 21.3.2023
Tak moje “Fardao” už ukazuje kosilku. Myslím, ze nejspíš nebude prave. Jelikož jsem ho objednaval zhruba stejne s Petrem z Pardubic. Dva roky v prde.i. Jak jste na tom vy Petře, reklamoval jste, mate novou? Díky, Zdenek
Angrešt a rybíz 2017, 15.6.2017
Parádní. Já mám Blanku jako keř teprve druhým rokem. Pár bobulek tam je, ale uvnitř keře, takže se natím nevybarvuje, aspoň myslím :)  Zdenek
Usychání melounů, 31.5.2017 Obsahuje fotku
Je to normální, takhle mi to na začátku dělají taky, pak se rozjedou.  
Angrešt a rybíz 2017, 29.5.2017 Obsahuje fotku
Titanie se mrazík ani nedotknul
Angrešt a rybíz 2017, 29.5.2017 Obsahuje fotku
"probraný" Pax
Angrešt a rybíz 2017, 29.5.2017 Obsahuje fotku
Mrazík -4 toho hodně vzal. Na Primě zůstal zespod keře pěkný "chomáčěk"  Zdenek
Zakopání plastových nádrží na vodu, 26.5.2017
Mám také jednu v zemi. Pokud ji máte včetně té kovové konstukce, tak ji ani nemusíte obbetonovat.  Zdenek
Angrešt — nemoc, 17.5.2017
Netřeba zakládat nové vlákno. Ano je to padlí.  Zdenek
Modrá vinná réva ke konzumaci, 16.5.2017
V sobotu jsem ho kupoval u brdeika (pan Kotrle). Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika