Příspěvky uživatele - 178.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 3.4.2015
SfK: Máte XP 200 a chtěl jste odkaz. K XP 200 jsem zmínil, že je kopií Hondy a má o něco horší parametry. Kde zpochybňuji Vaši volbu? Zpochybňuji srovnání s Hondou jízdou s vozíkem do kopce se závěrem XP 200 je stejný, jako GCV. XP200 se nedávno... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
11107: Zvenku podle označení a filtrace vzduchu.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
J.f.K: Internet kam se podívám zhong je kopie Hondy, jak na to došli? Co si domýšlíte, že italský motory přes Polsko se... co? Dopovězte, zda můžete. Domyšlíte si o blbcích z nějakých zákazníků, přece jste chtěl odkaz do 16000Kč za motor Honda na... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
PP: Tentokrát palec nahoru.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
SfK: Chcete naznačit, čemu nerozumíte, nekupujete. Sice jste pořád ve slámě a je se dohadujete co by přišlo a co je co. " Kdyby "nabízeli motor na DSK 317, 316...a byl by v tom nějaký problém, tak by zjistili už dávno, proč jim motory vrací ne?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
SfK: Jen spojka by nestačila, aby ten motor byl s Vari stejný. Protože nevnímáte popis v odkazu zopakuji: setrvačník, příruba, odstředivá spojka, ovládání sytiče přes páčku plynu, s tím máte možnost měnit otáčky motoru, vlastní popis k čemu je takový... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 1.4.2015
Protože biohuspenina vznikne, když obsluha kašle na údržbu motoru. Stačí málo ze strany obsluhy a problém s karburátorem není.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
V případě, že budete pozorně číst, budete méně psát i já. GCV vzduchový filtr, GXV ventilový rozvod. Odlišnosti jsou, Honda si nenechá kopírovat motory do detailů.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
Jde také o nižší cenu XP 200. Rozdíly ve spotřebě mezi XP a Hondami jsou k dispozici v technické dokumentaci, byla zmínka o tom, že spotřeby jsou stejné, s poznámkou o lži, kdo nezná nelže?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
PP přečtěte si technické parametry motorů, palec dolů.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
Vaše hodnocení byste měl měl mj založit na technické dokumentaci motorů XP a Honda a zjistíte, že rozdíl ve spec spotřebě je XP200 420 g/kWh z jiného zdroje a Hondy mají GCV 310-360 g/kWh. XP 200 je přesněji kopie GCV a GXV vzduchový filtr, ventilový... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
Zmínil jsem, že XP 200 je kopie GXV s menšími odlišnostmi v sytiči, krytech. V tom problém vzhledem k majiteli nevidím, pokud motor vydrží za ty peníze adekvátní životnost. Ovšem nejen ve Vari už udělali několik pokusů s motory a hned s tím... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 30.3.2015
Dotace je podpoření prodeje. Zisk z většího objemu prodeje může být rozdělen i na zefektivnění výroby. Poslední větě nerozumím.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.3.2015
11107 ptal jsem se kolik jste viděl odrovnaných GCV. Zmínil jsem výměnu GCV, ostatní zůstane, vymění se motor. Jestě pro Vás jednou. Dílčí oprava na motoru je výhodnější na motoru, který je konstruován na možnou GO více skupin, bez nutnosti měnit, co... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.3.2015
Možná chápete posledně napsané. Tyto motory pracují s olejovou lázní s roztřikem v nízkých otáčkách. Kvalita materiálů motoru převyšuje hobby životnost. GCV 160 mám nějakých 10 let drtič, naviják, předtím byl na sekačce. Co tomu říkáte na hobby... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika