Ekodotace na motor Vari XP-200



host - 178.9 (?)
3.4.2015 11:04
SfK: Máte XP 200 a chtěl jste odkaz. K XP 200 jsem zmínil, že je kopií Hondy a má o něco horší parametry. Kde zpochybňuji Vaši volbu? Zpochybňuji srovnání s Hondou jízdou s vozíkem do kopce se závěrem XP 200 je stejný, jako GCV. XP200 se nedávno narodil, GCV zná celý svět. Ještě bych požádal o doložení bastlu Hondy na Vari v odkazu, jak jste k tomu došel?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                     
host - 105.167 (?), 2.4.2015 20:37
11107: GCV na pc bych motor viděl líp.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 2.4.2015 20:43

Ano, je to GCV a podle čeho jste to poznal?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.218 (?), 2.4.2015 23:25

Teď se přidám já do diskuze - GCV se poznalo dříve podle plechového víčka rozvodu, rozdíl mezi 160 a 190 ccm jsou krom vrtání válce v tom, že u 190tek je zadní čelo motoru žebrované. Nyní jsou v prodeji motory se sjednocenými prvky, takže u 190ky GSV poznáte snad jen podle dvojité vložky filtru a nápisu.

Jak tu někdo dříve psal, že motory na VARI systém a bubnovky jsou odlišné, tak je to nesmysl. Je to jedna a tatáž specifikace v obou případech. (GCV160E N2E8 nebo u 190tek N2G7).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 3.4.2015 8:34

Ano, pokud koupíte originál od Vari, pak nekoupíte ani u bubnovky jinou specifikaci než Vámi uvedené (N2E8 a N2G7). Dovozce však připouští, že nekteré levnější specifikace mohou pracovat na "bubnovce" bez vlivu na 5letou záruku, ale při práci s DSK 317 může jít případné poškození za zákazníkem (neuzananá reklamace z důvodu nadměrného opotřebení nesprávným použitím).

blush je docela úsměvné, jak podle ilustračního obrázku pro minimálně 16 specifikací motorů GCV a GSV poznají borci konkrétní focený typ.

Poví mi někdo něco více o specifikaci N55? Ke kterému válci patří a čím se liší od specifikací N2E8 a N2G7?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 3.4.2015 9:49
SfK: Poznat motor z nějaké fotky nedělá borce v motorech. Zejména ne u GCV který konstrukčně slouží pro GSV. Proč se stále šťouráte v kdyby? Kdyby Vám potvrdili, že motor, který nabízejí v odkazu má v přiložené specifikaci motor na sekačku, bez setrváku, nedávat na malotraktor... Stále prázdná sláma a Vy ji chcete mlátit, protože jinou možnost nechcete vidět.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 3.4.2015 10:33

mně je to jedno, já se rozhodnul a koupil XP200 přímo v Libicích. Jen se tady najdou jedinci, kteří mou volbu zpochybňují tím, že jsem si měl koupit bastl s motorem HONDA odlišné specifikace než používá originál Vari.

Už jenom to, že doporučený prodejce v eshopovém přehledu cen používá hodnoty "bez DPH" a až v detailu produktu se dozvíte obě ceny (s i bez DPH 21%) je na hranici etiky prodeje.

Mám stroj na práci a nikoliv na to, abych se chlubil, že mám na kapotě napsáno HONDA.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 3.4.2015 11:04
SfK: Máte XP 200 a chtěl jste odkaz. K XP 200 jsem zmínil, že je kopií Hondy a má o něco horší parametry. Kde zpochybňuji Vaši volbu? Zpochybňuji srovnání s Hondou jízdou s vozíkem do kopce se závěrem XP 200 je stejný, jako GCV. XP200 se nedávno narodil, GCV zná celý svět. Ještě bych požádal o doložení bastlu Hondy na Vari v odkazu, jak jste k tomu došel?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 3.4.2015 11:30

Vážení, při vší úctě k vašemu zápalu, začínám hodně pochybovat o smyslu těto diskuse. Na začátku si SfK koupil XP200. Klar, koupil si hračku, má z toho radost. Taky bych měl radost.  Podle mne udělal docela dobře a mám dojem, že tímto činem se Vari trochu navrací ke své pověsti. Podle toho, co je popsáno u motoru nehrozí nezvládnutí moderních materiálů výrobcem, neměla by být tak dramatická citlivost na palivo jako u Hondy. To že je to - a zda je to kopie - čeho kopie - motoru? Všechny motory od doby kdy jej Otto vymyslel jsou kopie. Prostě mi uniká smysl diskuse v podobě, jaká je nyní. Může mi někdo z účastníků dát poučení, oč kráčí?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 3.4.2015 11:34

Vážení, nemohli by jste se podepisovat. Já nevím jestli tady mlátíme prázdnou slámu dva nebo je nás 8m.

K příspěvku, který tvrdí že Zongshen XP je kopií Hondy -- je to stejné, jako kdyby tvrdil, že Stihl je kopií Husqvarny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 3.4.2015 11:54
SfK, PP: Odpověď žádná, prázdná sláma. Oč jde: Honda je pojem ve 4T motorech, nepodložené srovnání zvyšuje XP200 a snižuje Hondu. Zákazník, který si chce koupit Hondu a narazí na názory takových umělců bude ovlivněn, že čína je stejná, jako Honda. Není a proto je rozdíl v ceně. V ceně je vývoj, který někdo obšlehne s nižší kvalitou, bez vlastního vývoje. V česku mohou jít XP 200 na dračku, v česku vládne na prvním místě cena. Vari donedávna mělo Hondu, jako supr nej motory a teď jdou správným směrem? Levným směrem, jak je v česku zvykem. XP200 určitě vydrží zahrádkáři. Nemá parametry Hondy ani se neví, kolik vydrží. Petr von Hondowitz.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika