Příspěvky uživatele - 19.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klejotok u mladé třešně, 24.10.2016
Nevím, jestli lze stejný postup aplikovat i u starší třešně.Po uříznutí větší větve / následně rána zatřená Barakrylem /  se v jiné části větve objevil poměrně rozsáhlý klejotok.Co s tím mohu ještě do zimy udělat?Mám klejotok odříznout a zatřít... celý příspěvek >
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 10.9.2016
Říká se tomu betonový koberec a v každých větších stavebninách ji už mají, přestože je to novinka / u nás/. Kamínky dostanete v pytli + další produkt na ředění.Rozhrnete na prostor a uhladíte kovovým hladítkem.
Vymývaná dlažba, 10.9.2016
Uvažujeme o výrobě dlaždic, protože prostor, kde je budeme pokládat je hodně atypický a z kupovaných dlaždic by bylo hodně prořezu.Jenom nevíme, proč ještě dávat vodní sklo? Ve výrobně se nám vysmáli.Vodní sklo je prý k ničemu, protože se stejně při... celý příspěvek >
Na jablkách jsou skvrny jako saze, 7.9.2016
Dobrý den.Prosíme o radu.Co způsobuje na jablkách tzv. sazovost? Černé skvrny jako rozmazané saze jsou po všech plodech, které nejsou na slunci, v horní části koruny jsou jablka v pořádku. Díky za radu.
Jak a kdy řezat starší meruňku, 28.8.2016
Nerostou, pouze jim stíní, což je fakt.Naše zahrada je otočena na jih, takže k nim /kvůli naší rozložité meruňce/ moc sluníčka nepřijde.Už jsou srozuměni s tím, že budeme řezat za květu. Dana
Jorkšírka přestala hárat, 21.8.2016
Dobrý nápad, o hračky ale zájem nejeví takže spíše připadá v úvahu unavit její tělíčko .Nechci ji nechat kastrovat, kamarádka svoji jorkšírku dala, ta je teď obézní přestože baští pořád stejně, apatická, pohodlná.Snad se vyhneme tomu nejhoršímu,... celý příspěvek >
Jak a kdy řezat starší meruňku, 21.8.2016
 Díky.Dana
Jak a kdy řezat starší meruňku, 21.8.2016
Ulevilo se nám, že je nějaké schůdné řešení a o meruňku nepřijdeme.Je cca 20 let stará takže ořešeme až na jaře.Píšete, že se má řezat během květu, šlo by to i těsně před ním? Moc děkujeme.Dana
Jorkšírka přestala hárat, 20.8.2016
Oznamuji, že v srpnu hárat začala ale hárání bylo slabé a pouze několik dní. Může mi někdo vysvětlit, co je černá mast - pokud bude mít cecíky zase naběhlé? To se rozumí ichtylová mast? 
Jak a kdy řezat starší meruňku, 20.8.2016
Prosím o radu.V řadové zahradě máme vzrostlou meruňku, bohužel sousedům vadí část koruny, která jim údajně stíní a požadují, abychom z jejich strany hlavní boční větve ořezali.V zájmu dobrých vztahů jim chceme vyhovět ale slyšeli jsme, že meruňku z... celý příspěvek >
Jorkšírka přestala hárat, 31.7.2016
Naší slečně bude pomalu 6 roků, pravidelně 2x za rok hárala, bohužel letos přestala.Stalo se to, když byla tzv.falešně březí - z cecíků jí šlo mléko - veterinářka jí v prosinci píchla injekci, vše se zastavilo ale od té doby už nehárá.Měla hárat v... celý příspěvek >
Močovina a kravský hnůj, 11.6.2016
Nám se osvědčilo hnojení NPK s guánem, ještě v zimě - letos v únoru - jsem trávník hustě posypala a je nádherný. 
Mravenci na kořenech kedluben, 2.6.2016
Asi s tím nic nenaděláte.,Já jsem zkusil najít hlavní úkryt mravenců - měli ho pod všemi dlaždicemi v chodníku, které byly pouze volně ložené.Všechny jsem odkryl, prolil vřelou vodou, mravenců ubylo ale konec ještě není.
Mravenci na kořenech kedluben, 1.6.2016
Vše jsem zkontrolovala jak mi kedlubničky začaly uvadat.Žádné mšice, nic podobného.Sousedka má podobný problém s jahodami, udělají si na krčku jahod mraveniště a to je konec. Zahradu máme přes 30 let, vždycky všechno v pohodě do doby, než si další... celý příspěvek >
Mravenci na kořenech kedluben, 30.5.2016
Mám stejný problém, mravenci si na stonku kedlubny udělají jako malé mraveniště, ta vzápětí zežloutne a uhyne. Už jsem přišla o 25 kedluben, 10 růžičkových kapust a teď se pustili i do kadeřábku. V drogerii mi doporučili sprej proti mravencům -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika