Příspěvky uživatele - 19.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topaz nepřekonaný, 9.2.2016
S názorem na jablko TOPAZ naprosto souhlasím, výborná křehká chuť, zkonzumovat do poloviny ledna.Máme malý stromek vedený na drátěnce, druhým rokem měl 2 kg nádherných velkých jablek.Letos vidím, že bude opět hojně kvést.Hnojíme kompostem, ve kterém... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 24.12.2015
Naprosto souhlasím. Od doby, kdy jsme si zakoupili štěpkovač to neděláme jinak.Drobné větvičky rozdrtíme a používáme na mulčování pod keře a stromky, velké necháme vyschnout a pak přiládáme do krbu.Nevyhodíme ani větvičku.
Roubování, 16.12.2015
Moc děkuji za odpovědi i když se mi z nich zatočila hlava. Už jsem si nastudovala způsob, pokusím se nějaký realizovat.Ta planá třešeň na zahradě vznikla tak, že mi vnuk při kosení křovinořezem uřízl mladou krásnou višeň...Nechtěla jsem stromek... celý příspěvek >
Roubování, 15.12.2015
Prosím o sdělení.Rouby mám v písku v chladném sklepě, je to dobře? Řezala jsem je na začátku prosince z jižní strany stromy.Štěpovací vosk je zatvrdlý, mám ho proto vyhodit? Chci se pokusit přeštěpovat planou třešeň, kdy je nejlepší doba?... celý příspěvek >
Zazimování vinné révy, 5.12.2015
Obalovat letorost několika vrstvami papíru moc nedoporučuji.Pokud papír navlhne a vzápětí zmrzne, může ohrozit pupeny mnohem víc, než kdyby se letorost otužoval sám od sebe. Mám na zahradě / 560 n.m./ 15 hlav, v prvním roce byla zima opravdu drsná /... celý příspěvek >
Řez švestky, 5.12.2015
Ale pokud se rány po sestřihu (podzim, zima) zatřou, není problém.Děláme to tak hodně dlouho a vše v pohodě.
Řez švestky, 5.12.2015
Víte, o jaký druh švestky se jedná? Možná je cizosprašná a potřebuje mít vedle sebe nějakou jinou, která ji opyluje.Jsou v lízkosti včelky?? To je teď taky velký problém. Také bych doporučovala udělat kolem kmene tzv.mísu, doplnit kompostem a... celý příspěvek >
Střih při výsadbě švestek, 2.12.2015
Doplňuji - kvalitní rada pí.Heleny.
Střih při výsadbě švestek, 2.12.2015
Pokud jste vševědoucí a víte, že bude mírná zima, proč ne.Jenže při minus 20 st. hodně riskujete, nám takhle zmrzl krásný stromek jenom proto, že při prodeji se prodávající utrhl a stromek důkladně zastřihl.
Střih při výsadbě švestek, 2.12.2015
Moc kvalitní a jednoduchá rada. Jožka
Jak odstranit housenky na slivoních?, 2.12.2015
Takže Vaše " stříkat v zimě prostředkem na požerový hmyz je rada k nezaplacení "  myslíte ironicky???Já se domnívám, že zimní postřik likviduje i nakladená vajíčka na větvích.Dana
Střih při výsadbě švestek, 1.12.2015
Zásadně stříhat až na jaře. Každou větev zkrátit nejlépe na tři očka s tím, že poslední očko směřuje ven - z něho vyroste nová větev.Okolo stromečku už nyní udělat širokou bezplevelnou mísu, přihodit kvalitní kompost / můžete i s přídat hovězí... celý příspěvek >
Jak odstranit housenky na slivoních?, 1.12.2015
Milá paní Dano, na nic nečekejte, proveďte zimní postřik a pak ještě jeden jarní a to prostředkem na požerový hmyz.Jinak se těch potvor nezbavíte, vím o čem mluvím.Nám předloni ožrali téměř celou švestku, na chalupu jezdíme nepravidelně, takže měli... celý příspěvek >
Řez švestky, 1.12.2015
Kamarádka, o kterou se jedná, zdědila zahradu hodně zanedbanou.Proto zašla na Zahrádkářský svaz, aby se poradila co a jak.A tam jí předseda nabídl služby starého pána, který je uznávaným odborníkem.Jak to dopadlo jsem popsala výše. Reakce od... celý příspěvek >
Řez švestky, 30.11.2015
Paní, osobně bych se obrátila na zkušenou zahradní firmu, která se řezem zabývá.To, co tady někteří zahrádkáři melou, je mlácení prázdné slámy.Kamarádka - nezkušená zahrádkářka - má každým rokem tolik úrody, že neví co s ní a je to jenom proto, že jí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika