Příspěvky uživatele - 19.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Housenky na listech švestky, 3.5.2015
Prosím o radu.Včera  / 2.5.2015/jsem zjistila, že naše   švestka má doslova sežrané všechny nové lístky.Malé zelené housenky byly všude.Kam jsem dosáhla, tam jsem je zlikvidovala, ale strom je velký.Mohu ještě teď něčím postříkat, abych... celý příspěvek >
Náhrada trávníku, 2.5.2015
Jednoznačně doporučuji poléhavý skalník.Roste těsně při zemi, sice než se víc rozroste se také musí plevel trochu trhat, ale jakmile chytne dech, plevel nemá šanci.Řešila jsem podobnou situaci a jsem s ním spokojená.Na jaře pěkně kvete, na podzim... celý příspěvek >
Reakce na klíště, 22.4.2015
Moje jorkšírka měla také velké klíště, po vytžení jsem jí kousanec potřela jodem z pera / to radila veterinářka/, žádné zarudnutí nemá.Já osobně bych s tou bulkou zašla k veterináři, mně se to normální nezdá. 
Stará čačanská lepotica, 20.4.2015
Řídím se radami mého dědečka, skvělého sadaře. Peckoviny řezal zásadně ihned po sklizni, rány pečlivě zatíral voskem a když ho neměl, tak kravincem. Vím to, protože jsem mu vždy asistovala.Takže naprosto souhlasím s panem Jaroslavem.Helena
Zelená ryngle - kvete, ale malé plody opadají, 20.4.2015
 Moc děkuji, hned zařídím postřik,.Stromek je na Vysočině takže ještě prozatím nekvete. Dana
Stříhání psů, 16.4.2015
 Samozřejmě, že je nutné vědět, kde pejsan pobývá. Ale kromě pročesání a mytí srsti je občas nutný i sestřih.Známí mají kolii a také ji   - na intimních místech - stříhají.Jinak si myslím, že pro první radu je dobré zajít do nějakého psího... celý příspěvek >
Zalévání stromků - jaro, 16.4.2015
Osobně si myslím, že zalévat pouze tehdy, když hlína vyschne.To poznáte tak, že jí trochu odhrábnete, abyste viděl, kolik vláhy je směrem ke kořínkům.Jinak je skutečně zahltíte a mohou uhnít. Všeho s mírou.
Zelená ryngle - kvete, ale malé plody opadají, 16.4.2015
Na chalupě máme zelenou ryngli. Bohatě kvete, jakmile ale nasadí malé plůdky všechny opadají. Nevíme, čím to je, pokud by se jednalo o opylení, v těsné blízkosti je švestka.Nebo potřebuje mít navíc opylovače Nancyskou mirabelku? Díky za radu.Dana
Přesazení velmi staré růže, 14.4.2015
Přesazení hlaváčku jarního, 13.4.2015
Mám podobný problém. Ale myslím, že když ho opatrně po odkvětu přesadíme, nic se nestane. Dám ho do zeminy pro skalničky.Helena  
Jde vypěstovat levandule ze semínek?, 9.4.2015
Chtěla jsem levandulí víc a dát za ně cca 500,-Kč se mi nechtělo.Semínka krásně vyrostla, ale jsou malá a musí se na půdu pouze rozhodit a mírně zatlačit. Měla jsem je na parapetu v malém foliovníčku a rostla jedna radost.Rozdávala jsem je málem na... celý příspěvek >
Přesazení hlaváčku jarního, 9.4.2015
Prosím o radu. Ráda bych přesadila hlaváček jarní, léta letoucí byl na výsluní, bohužel rozrůstající se jabloň ho nyní stíní a málo kvete.Nevím termín, který by byl pro přesazení nejvhodnější. Hned po odkvětu nebo později? Také jsem bezradná, do jaké... celý příspěvek >
Přesazení velmi staré růže, 8.4.2015
Myslím, že politím stimulátorem nic nezahráníte spíš naopak.Stimulátor je určený k tomuý, aby rostlina po řezu neuhnívala a ránu spíše zatáhne. Růži je nutné zastřihnout, aby se nevysilovala, podle zahradníků - na tři očka. Ať Vám růže přináší... celý příspěvek >
Přesazení velmi staré růže, 8.4.2015
Také jsem přesazovala vloni na podzim hodně starou růži, název nevím, ale kvete nádhernou oranžovou barvou.Kořen jako hrom, musila jsem ho vlastně useknout a zůstalo jenom pár vlásečnic.Seřízla jsem ji na tři očka, natřela latexem, dala svůj kompost... celý příspěvek >
Jak na rez hrušnovou?, 6.4.2015
Děkuji za profesionální vysvětlení, rada pana Josefa mi hodně pomohla.Domnívala jsem se, že stříkat mohu jenom na podzim, teď jsou pupeny minimálně rozvité, podle rady mohu klidně stříkat.Helena
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika