Příspěvky uživatele - 19.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Suchy travnik, 23.3.2015
Myslím, že je trávník napaden plísní.Stalo se tak pravděpodobně, když napadl sníh, roztál ale nebylo dost tepla, aby trávník vyschnul. Normální tráva plísní netrpí, to jenom ty přešlechtěné druhy.Dana
Suchy travnik, 23.3.2015
Vypadá, že ho napadla plíseň.Pokud je umístěný přímo na slunci, stát se to může.Letos bylo sice málo sněhu ale i tak by stačil, ale po jeho roztání nastalo vlhko, které slunce nevysuší / pokud není/.  Vyhrabat, prohnojit - kompost je podle mého... celý příspěvek >
Suchy travnik, 23.3.2015
Nepíšete, na jakou stranu je trávníková plocha umístěná, pokud na jih tak je možná i přesušený.Zkuste do něj zajet malou lopatkou, pokud je země tvrdá jako kámen, tak zavlažujte. Jinak bych počkala na jaro, určitě se znovu probudí k životu a bude Vám... celý příspěvek >
Suchy travnik, 23.3.2015
Taky si myslím.Já trávník naposledy hnojím běžným trávníkovým hnojivem / tím nejlevnějším/, na podzim posekám naposledy začátkem listopadu. Na jaře pořádně vyhrabu, prosypu kompostem a je opravdu moc pěkný.Zasela jsem hřišťovou trávníkovou směs, dělá... celý příspěvek >
S čím skombinovat hortenzie v záhoně?, 20.3.2015
Jak jsem si nastudovala, modrá hortenzie je modrá ne podle typu půdy, ale musí se přihnojovat speciálním hnojivem, jinak se její barva změní /na růžovobílou, růžovou atd /. Ale hortenzie by trochu kyselosti mít měla.Helena
S čím skombinovat hortenzie v záhoně?, 20.3.2015
I když jste mi paní Lídou neodpovídala, moc se mi Váš příspěvek hodí.Dneska budu nově osazovat část zahrady, kde zbylo polostinné místo akorát pro modrou hortenzii, kterou obdivuji. Myslím, že nízká poštářovka s jarními cibulovinami bude to pravé.... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 20.3.2015
Souhlasím. Na Vysočině jsem na mezi poli viděla středně velkou hrušku semenáčku, která byla rzí doslova obalena.Kolem dokola pouze pole a semenáčky jabloní.Takže se přidávám k názoru, že silné vzdušné proudy spory prostě přenesou i když nechápu, kam... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 18.3.2015
Pěkný den. Jsem starší ročník a chemii jsem zatracovala / kromě postřiků /-odjakživa..Hnojím zásadně vlastním kompostem, dále kopřivovým zákvasem a kolem stromků mulčem z posekané trávy případně vápněním 1x za tři roky.Zatím se všemu daří tak, že své... celý příspěvek >
Orlíček, 17.3.2015
Mám na zahradě několik orlíčků  - bílý, fialový a slabě růžový.Rostou, kde se jim zachce, je to spolehlivý i když krásný záplevelák.Vůbec se o ně nestarám, jenom obdivuji jeho krásné květy, některé jsou téměř jako divoká orchidej. Vloni jsem dva... celý příspěvek >
Pěstování hortensie, 17.3.2015
Hortenzii mám už pátým rokem, bílou a růžovou.Při zakoupení jsem od fundovaného zahradníka obdržela i návod. Seříznout až na jaře i za cenu, že ten rok nebudou květy. Rostlina se ale více rozkošatí a v příštím roce bude kulovitá a bohatě nakvetená.... celý příspěvek >
Jde vypěstovat levandule ze semínek?, 17.3.2015
Levandule pochází z jižních krajů, roste mezi kamením, má ráda teplo u kořenů.Vysela jsem semínka, minimálně zalévatla a během 3 týdnů jsem měla plný miniskleník sazeniček. Až udělaly 4 lístky, přesadila jsem je do specielní hlíny pro suchomilky /... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 17.3.2015
Rouboval jeden známý, údajně je prý znalec, rouby byly směrem na jih a vyzrélé. Dal jich několik, neujal se žádný.Zkusíme znovu.Dík za zájem.Dana
Rez hrušňová - vím jak na ní, 17.3.2015
Moc děkuji, pokusíme se sehnat jiného " roubovače", minulý asi zklamal. suché.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 15.3.2015
Na zahradě máme hrušku Clappovu, bohužel jsme při výsadbě nevěděli, že je cizosprašná.Bohatě kvete, plod žádný.Vysadit druhou vedle nemůžeme, zahrada je maláa.Pokoušeli jsme se na ni naroubovat jinou hrušek, neujala se.Vykácet Clappůvku nechceme, je... celý příspěvek >
Prosychání tůjí (smaragd), 22.11.2014
Dobrý den, prosím o doplnění zkušeností. Pokud vnitřní větvičky usychají, je potřeba to uschlé odstranit? Koupil jsem chalupu a tůjky, které jsem takto získa, lmají vnitřní prostor úplně zaplněný uschlými kousky. A tak nevím, odstanit nebo nechat... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika