Příspěvky uživatele - 19.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jiřiny mi nekvetou, 30.5.2016
Jý ty potvrůky slimácký likviduji pivem. V plastové láhvy od vody udělám větší díru, odšpuntuji, naliji pivo aby bylo v cca 1,5 cm výšky / díra musí být nad ním. Ráno sbírám " úrodu". Jsou nalezlí dovnitř a opilí.Pak následuje rychlý konec. Je to... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 28.5.2016
Děsně závidím.Tak nádherné kosatce jsem skutečně ještě nikde neviděla. Alice
Co žere květy kosatců, 28.5.2016
Už řadu let máme na zahradě krásné kosatce.Letos jsem zjistila, že jakmile se květ rozvine, vevnitř se objeví tuhý brouk / velikostí vypadá jako včela / a bílí červi / velikost cca 5 mm/. Nikdy jsme nic podobného neměli, neví někdo radu, co máme... celý příspěvek >
Červený rybíz - záchrana?, 21.4.2016
Mám stejnou zkušenost.Na jaře jsem ostříhala téměř vše co bylo nad zemí.Výhony byly i přes hnojení slabé, bobulí málo.Teď vyráží jako divý, každý keř má víc jak 8 nových a silných výhonů. Dana
Co nám žere listy švestky i meruňky?, 5.4.2016
Prosím zkušené zahrádkáře o radu.Vloni jsme měli na zahradě děsně prožrané listy jak u švestky tak i meruňky, nevíme od čeho.V listech byly kulaté otvory.Domnívali jsme se, že je to od chrousta ale nebylo.V noci jsme " hlídkovali" nic nelétalo.Stromy... celý příspěvek >
Hlávkový salát - odolnost vůči mrazu, 30.3.2016
Mám podobnou zkušenost. Už léta v září vyseji přezimující salát, v říjnu zasadím mladé rostlinky a než začne mrznout, nechám odkryté. Teprve po prvních mrazících přikryji a pokud je suchá zima, přes tkaninu kropím.První hlávku jsme sklidili v únoru,... celý příspěvek >
Roubování, 15.3.2016
Můj příbuzný skvěle roubuje nožem určeným na řezání koberců... Výsledky jsou vidět, v loňském roce se mu z 12 roubů ujalo deset.Helena
Meruňka z pecky, 1.3.2016
Na zahradě nám vyrostla z pecky meruňka / asi od souseda /.Nechali jsme ji, rostla jako divá.Každý rok je obsypaná plody a i když jsou o něco menší, jsou chutné a voňavé.
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 24.2.2016
Asi už máte vinohrad v pořádku, ale přidávám vlastní zkušenost.Nevyužívaný a zaplevelený pozemek, otočený na jižní stranu / Brno/.V prvním roce jsem vše odplevelil / ručně/, poryl a vybral drny.Na podzim nachystal jámy cca 50 cm do hloubky a šířky... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 20.2.2016
Mám chatu v Brně a bohužel jiný přístup k ní není než projít kolem domu lidí, kteří mají venku vlčáka.Ten řve / zná mě už víc jak 8 let/ ještě když jsem cca 100 metrů od domu, pak doslova skáče na pletivo plotu a zuřivě štěkáe dokud se neztratím z... celý příspěvek >
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
S těmi postřiky bych trochu ubrala, pokud jste si pořídili zahradu buďte rádi, že můžete mít vlastní a hlavně ZDRAVÉ ovoce. Helena
Odolná pološvestka Tophit, 9.2.2016
Mohu doporučit, máme ji 3 roky, skvělé přírůstky, vloni už měla úrodu - 15 velkých švestek.Cuťově vynikající, odolná i proti zmrznutí a šarce.Zatím pohoda.
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 9.2.2016
Podle mého názoru máte větve porostlé lišejníkem, pravděpodobně stromek roste spíše ve stínu.Měl jsem něco podobného, mechanicky jsem vše odstranil a dva roky je klid.
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 9.2.2016
Nejsem velká zahrádkářka ale velice se mi osvědčila Čačanská lepotica.Během deset let vyrostla ve velký a hodně plodný strom, rodí v červenci - srpnu / podle počasí /, ničím nestříkám pouze sklízím a půdu pod ní udržuji čistou.Helena
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 9.2.2016
Dobrý den.Prosím o radu, vloni jsem na zahradě měla na listech meruněk i třešně velké vykousané díry a nevím, čím to je. Nevíte prosím, jaká potvůrka tohle udělala, a jak i čím se proti tomu mohu bránit?Děkuji Vám za radu, podle Vašich reakcí vidím,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika