Příspěvky uživatele - 227.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím přihnojit, 24.10.2018
Poraďte, čím a kdy přihnojit 7 roků starou švestku, aby zesílila (kmínek i větve).Rodí docela pěkně každým 2.rokem, ale kmínek i větve jsou dosti slabé. Na to stáří by určitě měly být silnější.Pod plody se velice prohýbají větve a dosti se... celý příspěvek >
Nejsladší rajčata, 6.9.2018
Gardenberry pěstuji několik let. Sladké je ze skleníku, jakmile jsem vysadila ven, sladké nebylo. Letos prvně Jahodo. Vydrží dlouho na rostlině a chuť je hodně podobná Gardenberry. 
Bulharská rajčata 2018, 4.3.2018
Před léty jsem si v Bulharsku koupila na trhu rajčata. Byla výborná, takže další rok jsem zasela vybraná semena. Rajčata vynikající i v našich podmínkách. Ale bylo keříčkové a řadu let jsem je pěstovala. Pořád zkouším nové druhy, ale na toto rajče... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 27.12.2017
Prosím Vás, co tady melete o penězích, vždyť to je užitečný koníček. Každý koníček něco stojí a s penězi to nemá nic společného. Je to láska, relax a občas nějaký užitek. Už se těším na jaro. Přeji hodně zdaru v pěstování. 
Sklizeň 2017, 10.10.2017
Ale pořád jsou chutnější, než ze supermarketu. I ta rajčata,  která dozrají doma. Venku mi pořád dozrává Policino. Připadá mi, že české odrůdy jsou odolnější chladu, než např. italské. San Marzano gigante 3 bylo docela choulostivé, ale doma... celý příspěvek >
Choroby brambor, 19.9.2017
Red Anna je na tyto pukliny velmi náchylná. Je to jen vzhledová vada. Brambor je nezávadný. 
Česká rajčata 2017, 15.9.2017
Děkuji za tuto diskuzi. Každému z naší rodiny chutná něco jiného. Letos konečně máme rajčat dost. Mám Jolie, Stupické polní rané, Harfeuer, San Marzáno, Sonet F1, keříčková Roma a Šejk. Tomatobery garden ze svých semen, takže F2.  Nemám... celý příspěvek >
Odšťavňovač na rybíz - protlak, 5.8.2017
Na výrobu marmelády z rybízu už nepoužívám žádný odšťavňovač ani mlýnek, i když mám ruční i elektrický. Rybíz povařím, rychle přepasíruji přes sítko, znovu dám povařit, přidám cukr a agar. Za chvíli je hotovo s minimem nádobí. Ale už nedělám žádné... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu a jak se jí zbavit?, 27.7.2017
Ano, neředěný Roundup a je po ní ani nemusíte nic kopat.Nejlépe na pařez po uřezání stromku.Vyzkoušeno.
Strihani svestky, 27.7.2017
Chci teď jak bude pěkně ostříhat višni a zároveň bych ostříhal mladé švestky. 1ks loni na podzim nasazená a 2ks jsou asi 5 roků staré.Ostříhat je více (chci aby nebyla tak hustá, je to normální pravá švestka pichlavá) nebo méně?Zatím nerodí.Ta 1. z... celý příspěvek >
Jak odstranit zápach z víček od okurek, 24.7.2017
Tak šroubovací víčka zásadně nevyhazuju a mám tentýž problém. Zkusila jsem to posypat skořicí kolem toho těsnění, chvíli nechat působit a pak vyvařit ve vodě se sodou a kys. citronovou a skoro to zmizelo. Prostě zkusit přebít octový pach sladkým... celý příspěvek >
Mšice na paprikách, 12.7.2017
Odvar z tabákových listů používám, ale tabák kupuji. Vůbec jsem nevěděla, že si mohu tabák na postřik vypěstovat. Jen ještě sehnat semena. Jaký druh tabáku pěstujete?
Řez mladé třešně s přerostlým terminálním výhonem, 2.7.2017
Dá se dělat řez a střih višně v létě?Po uzrání plodů.Nevadí to stromku?
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 1.7.2017
Dík za příspěvek, konečně někdo normální. Chemie až na poslením místě, pokud už to jinak nejde. Proč děláte zahrádku? Stačí čím nás krmí zemědělská velkovýroba. 
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 21.6.2017
Může se nechat běžet sekačka bez nože? Nepoškodí to nějak motor?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika