Příspěvky uživatele - 227.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na mravence a mšice, 10.6.2017
Co použít na mravence u kořenů keřového angreštu? Jeden už zničili.
Strielanie do výfuku motor Briggs, 2.6.2017
Myslím, že se to má měřit tak, když ventily střihají a potom otočit o jednu otáčku motor.Ve směru otáčení motoru.Potom měřit.
Strielanie do výfuku motor Briggs, 1.6.2017
Kdy se prosím Vás měří ta vůle ventilů? Otáčky klikové hřídele a poloha pístu.
Opýlení třešní?, 25.5.2017
Máme asi 5roků starou višni a byla plná květů.Dnes jsem se díval na plody a je tam velice málo plodů.Květy co tam jsou opadávají jak uschlé (jak se ho dotknete, tak upadne i se stopkou).Stromek je velice pěkný a zdravý..Čím by to mohlo být?
Keříčkové rajče Šejk, 25.5.2017
Pěstuji rajčata Šejk. Snažím se dávat oporu, zaštipovat spodní výhony, které jsou přímo u země. Postřik jen v nejnutnějším případě. Poraďte mi, která keříčková jsou dobrá, odolná plísni a úrodná. Děkuji. 
Postřik na pilatku, 14.5.2017
Musí se stříkat proti pilatce také višně?
Angrešt a rybíz 2017, 7.5.2017
Pokud kvetou angrešty a rybízy a přijde mráz, tak ráno před východem slunce všechny keře hodně poleji vodou z konve. Takto jsem zřejmě zahránila úrodu, protože v okolí nikdo neměl toto drobné ovoce a já jsem žádné ztráty nepoznala. To dělám i... celý příspěvek >
Trus, 30.4.2017
Dobrý den, co je tohle za trus? asi 3cm zelenožluté válečky měkké ohnuté do tvaru rohlíčku. Manžel si myslí, že viděl na zahradě lasičku. Hnědá záda, spíš šedohnědá. každý den mám rozhrabanou mulčovací kůru u růží. vyhrabanou na chodník. Jinak máme... celý příspěvek >
Zasychani sazenic rajcat, 29.4.2017
To dusíkaté vápno, se používá každý rok? I na záhon venku na zahrádce?Bez zadělání folií?Ve skleníku se dá zadělat, ale venku to nevím.
Zasychani sazenic rajcat, 25.4.2017
Měli jsme krásné sazenice a přepikýrovali jsme je do kelímků jako vždy a dali na okno a za pět dnů některé rostliny začaly padat.Tak jsme kelímky s rostlinamy vysypali a v půlce stonku bylo zůžení až jak na hnilobu a nebo ožrané a rostlina byla pryč... celý příspěvek >
Zkušenosti se sekačkou Stiga Combi 53 SQ BW Honda, 18.4.2017
Chceme koupit nějakou sekačku se záběrem asi 46cm.Jakou by jste dporučili? Nějaká lepší a spolehlivá.Pojezd, mulč, boční výhoz a sběr.
Paprika, Česká raná - znáte?, 7.4.2017
Dobrý den,  ráda pěstuji něco nového. Českou ranou bych ráda zkusila, ale podle popisu by to mohla být PCR. Pokud se Vám letos podaří nějaké semínko, ráda bych koupila. 
Nejchutnější okurky hadovky, 30.1.2017
Koupila jsem odrůdu Avantgarde. Úrodná, odolná, ale plody trošku nahořklé. Minisprint výborný a vrátím se k superstar. 
Rajčata 2017, 24.1.2017
Taky toužím vyzkoušet Kumato. Zatím jsem nesehnala semeno. Poraďte. 
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 16.1.2017
Dobrý den,  kde kupujete sadbu? Ráda zkouším nové odrůdy. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika