Příspěvky uživatele - 134.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bataty, 2.5.2018 Obsahuje fotku
Zkusil jsem kolik sazenic se dá vypěstovat ze 3 hlíz batátu odrůdy Murasaki. Hlízy byly umístěny 19.1. do vody při pokojové teplotě a 6. 2. byly odstřiženy první řízky. Poté jsem každých cca 10 – 14 dní odstřihoval další. Řízky jsem sázel přímo do... celý příspěvek >
Bataty, 2.5.2018
Úplně klidně, do zmrzlých to zakoření a poroste.
Bataty, 24.4.2018
Je to intumescence, postihuje to některé kultivary batátů, někdy také převislé pelargonie. Dosud se nezjistilo přesně čím je to způsobeno, ale soudí se, že je to nedostatkem UV záření v kombinaci s vyšší vzdušnou vlhkostí. Z mých zkušeností - stačí... celý příspěvek >
Bataty, 12.4.2018
Je možné, že jsou ošetřené, ale i hlízy, které ošetřené nejsou raší někdy s problémy. Podle mých záznamů jsem dal hlízy do vody 19.1.2018, první začala rašit odrůda Murasaki a sice 6.2. Další odrůda - neznámé jméno - má listy podobné javoru, původen... celý příspěvek >
Bataty, 4.4.2018
Na nějakém webu jsem četl o klíčení batátů takovou zkušenost - část hlíz vyklíčí relativně brzy, část až po dlouhé době a část vůbec. Loni mi jedna hlíza ze Španělska vyklíčila od konce listopadu až někdy v dubnu, ale ta byla asi ošetřená proti... celý příspěvek >
Bataty, 18.3.2018 Obsahuje fotku
Po několika sezonách pěstování a zkoušení batátů z různých zdrojů jsem zjistil, že mi nejvíce vyhovuje původně japonská odrůda Murasaki. Dobře se skladuje, je odolná vůči fusariím a dalším houbovým chorobám, podle mých zkušeností snáší lépe chladné... celý příspěvek >
Zákrsky, čtvrtkmeny, 16.3.2018
Děkuji, zkusím navrhnout manželovi výlet :-)
Zákrsky, čtvrtkmeny, 16.3.2018
Děkuji, světla budou mít dostatek, thuje jsou na severní straně a ani dům nebude házet stín
M26 - zatravneni, 16.3.2018
Je vhodné natáhnout kolem stromů netkanou textílii a kůru, příp. kamínky, aby se udržovala vlhkost nebo je to krajně nevhodné? Ptám se jako naprostý amatér.
Zákrsky, čtvrtkmeny, 16.3.2018
Ještě musím dodat, že jsem z Olomouce a zatím jsem nahlížela do nabídky zahrádkářské prodejny Jukka.cz, o dalších pěstitelích a prodejcích nevím. Mám možnost hnojit koňským, ovčím nebo kůzlečím hnojem od místního farmáře.
Zákrsky, čtvrtkmeny, 16.3.2018
Dobrý den. Dokázal by mi, prosím, někdo poradit? Ráda bych do zahrady vysadila několik ovocných stromů jako třešeň, meruňku, švestku a jabloň. Problém, ale je, že je zahrada opravdu malá a klasické vzrostlé stromy by se do ní nevešly. Proto musím... celý příspěvek >
Vysev paprik, 25.2.2018
Dík - tak to je jdu zasadit také
Vysev paprik, 25.2.2018
Prosím, nemáte někdo zkušenost, za jak dlouho po vybrání z plodu se můžou semínka vysévat? Musí napřed uschnout?
Jakon, 20.2.2018
Rok s rokem se sešel, tak jen pár poznámek - loni díky suchu rostliny jakonu neudělaly příliš velké keře, příjemně však překvapily hlízy, na těch se sucho nepodepsalo. Dostal jsem "novou" odrůdu z Británie, tak jsem zvědavý, loni jsem ji sázel dost... celý příspěvek >
Bataty, 13.11.2017 Obsahuje fotku
Tak jsem sklidil, byl vyfocen i s batáty a dávám foto sem. Postupně se mi daři identifikovat odrůdy - alespoň přibližně, nejlépe se dařilo odrůdě Murakama a O´Henry, to co by snad mělo být Beureguard opět zklamalo, asi potřebuje delší dobu na růst.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika