Příspěvky uživatele - 109.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na slivoních, 17.6.2020
Dobrý den, prosím o info zda lze použít proti mšicím na slivoních postřik jarovou vodou? A pokud ano v jakém poměru namíchat. Děkuji Zdeněk
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 4.6.2019
Ahoj, prosím je postřik Decis vhodný na švestky a ryngle proti mšicícím? Děkuji Zdeněk
Dehtování, 7.6.2018
Spodní dvířka mám protože to není jenom udírna. Nad topeništěm mám pláty a na nich velice rád vařím. Na dosažení teploty, hlavně v zimě, jsou zase k nezaplacení, nebo když roztopím řádcky, splodiny nedehtují, můžu dát do uzáku péct maso. Proto ty... celý příspěvek >
Dehtování, 6.6.2018 Obsahuje fotku
Praganda-no právě, že je ve všem. Proto si nakládám a vyuzuji sám, abych to tam neměl. Směsi do klobás a salámů taky nepoužívám. Preferuji chuť masa a tak si vystačím s běžným kořením. Stále sázím na kvalitní vyuzení voňavým kouřem. Ale to je jiné... celý příspěvek >
Mšice na rajčatech, 31.5.2018
Dobrý den, objevili se mi venku na záhonech na rajčatech mšice. Můžu prosím použít Mospilan? V příbalové informaci je psáno že pouze ve skleníku lze Mospilan použít. Děkuji Petr 
Udírna ze sudu, 1.3.2017
Plánuji v létě postavit udírnu z 225L barikového sudu. Nemáte s tím někdo zkušenosti? je tento sud myslím z dubu vhodný pro stavbu udírny? Plánuji topeniště umístit cca 1,5m od udírny a do sudu přivést zespodu, nad vývod v sudu umístit plech pro... celý příspěvek >
Postřik révy kuprikolem, 14.7.2016
Lze i po odkvětu nyní ve fázi kdy mají již bobule cca 1cm požívat postřik kuprikol? Martin
Calypso, 27.4.2016
Včera jsem postříkal švestky postřikem Calypso. Po cca 5 hodinách začlo pršet. Je nutné postřk opakovat? Petr
Nahnědlé dásně labradorského retrívra, 28.12.2015
Mám asi dvouletou fenku labradorského retrívra hnědé barvy. Má nahnědlé dásně. Prosím o info čím to může být, nebo jak tomu předejít. Krmíme granulemi Purina Dog Chow. Díky Petr
Střih při výsadbě švestek, 26.10.2015
Jako amatér bych potřeboval radu. Vysadil jsem cca 10 stromů švestek odrůdy Stanlej a Toptaste. Prosím je nutné stromky po vysazení teď na podzim trošku zastřihnout nebo je lepší nechat řez až na jaro? Díky Petr
První rok vinné révy - další postupy, 21.9.2015
Dobrý den, mám taky prvním rokem vysazené sazenice révy, letošní přírůstky cca 2,0m dlouhé. Prosím chtěl bych na jaře vest dva tažně, jak ostříhat letošní naroslé přírůstky po mrazech /únor, březen 2016/ abych dosáhl dvou tažňů?
Odpočinek zahrady, 13.8.2015
Chtěla bych nechat odpočinout zahradu aspoň rok, stále se tam pěstuje zelenina, rajčata,paprika, okurky, dýně. Přesto že se hnojí, chci tam dát nějakou nenáročnou plodinu. Někdo mi radí česnek, nevím jestli se to hodí?
Retrívr a lupy, 28.5.2015
Mám 15timěsíční fenku hnědého labradorského retrívra. Už asi rok má něco jako lupy. Dávám jí granule od Purina DogChow a občas i s troškou lososového oleje. Může mi někdo poradit jak se toho problému zbavit? Zdeněk
Kadřavost révy, 28.5.2015
Prosím o radu čím stříkat révu proti kadeřavosti a kdy je nevhodnější doba pro postřik? José
Postřik révy, 28.5.2015
Mám dotaz, na vinné révě mám takové pokrabacené listy. Čím révu postříkat? Je vhodný kuprikol? Kdy začít s postřikem a kolikrát opakovat? Díky Petr
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika