Příspěvky uživatele - 109.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroby pivoněk, 6.4.2009
Mám problém.Každý rok vysadím pivoňky a druhým rokem po zimě se neobjeví.Sázím je již třetí rok a na jaře opět nic.Nemohl by mi někdo poradit čím to může být?
vlastní semena, 19.3.2009
pryč s hybridama!!! vlastní semena, nejlépe zděděná po babičce, tomu říkám jmění. Hybridy, to je zlo... (nic dobrého, možná to pěkně vypadá, ale pro tělo je to mutant a kdo jí mutanty, stává se mutantem... samozřejmě to trvá dlouho... ale)
úzký živý plot, 27.10.2008
Šikovně musíme vybrat nějaký druh, který vyroste do rozumné výšky a pořídíme mu taky nějakou tu umělohmotnou "základnu" a budeme doufat, že nás nevytlačí. :o)
úzký živý plot, 27.10.2008
Dočetla jsem se, že se kolem bambusů dává "nějakéněco", co zamezí rozrůstání bambusu tam, kde ho už nechceme. Máte s tím nějaké zkušenosti? Prostorově to máme docela omezené... cca 2metry. Máme tam okna a také tama... celý příspěvek >
úzký živý plot, 27.10.2008
Bude nám kvést i když ho ostříháme na šířku cca 30-40cm? A jak vysoký asi vyroste?
úzký živý plot, 23.10.2008
Vypadá to, že favoritem bude nějaký stálezelený bambus... jen ho nemůžu nikde na internetu zatím najít... :o(
úzký živý plot, 23.10.2008
Dočetla jsem se, že čilimník není mrazuvzdorný, že je pouze chladnomilný. :o(
úzký živý plot, 23.10.2008
Bambus nás zaujal! Máte na mysli nějaký konkrétní druh? Co jsem se letmo dívala, je jich milionšest... Díky!
úzký živý plot, 23.10.2008
Naštěstí pokud dáme něco před plot, bude to stínit na pozemek nám. Ale i kdyby, skákat po zádech si taky nemůžeme nechat. :o)
úzký živý plot, 23.10.2008
Jasnovidec asi je, protože plot je skutečně sousedův. Ne že bychom s ním měli nějaké otevřené konflikty, vycházíme s ním, ale žádné přátelské klábosení se taky nekoná... Radši nechceme zavdávat příčiny nějakým takovým nepříjemnostem. :o)
úzký živý plot, 21.10.2008
Děkuji Vám za rady. Na přemýšlení máme celou zimu, tak určitě na něco přijdeme. Ještě jedna poznámka, prostě mi to nedá. Pane, nevím, kolik je Vám let a čím se živíte, ale i kdyby Vám bylo 105 a byl jste od maturity pan účetní, berete se moc vážně.... celý příspěvek >
úzký živý plot, 21.10.2008
Moc děkuju, sedám do náklaďáku a hned si jedu koupit do nejbližšího Hornbachu umělohmotný keř. Určitě to půjde na dračku. :oD Srandisto... Kdybychom neměli problém s prostorem, tak se zde neptám, že ano.
Zazimování jahod na balkóně, 21.10.2008
Letos jsem poprvé pěstovala stáleplodící jahody v truhlících na balkóně. Poradíte prosím jak je zazimovat, aby mi zas příští rok plodily tak krásně jako letos? A co všechno a kdy udělat ohledně přesazení a odstranění starých šlahounů? Děkuji... celý příspěvek >
úzký živý plot, 21.10.2008
Vidíte, výšku, tu jsem zapomněla uvést...2m by měli postačit. Potřebujeme se nekoukat na binec u souseda, protože domluva s ním je veškerá žádná. :o)   
úzký živý plot, 17.10.2008
Dobrý den, potřebovali bychom vysadit co nejužší stálezelený živý plot na jižní straně našeho úzkého pozemku. Chtěli bychom listnatý... šířka by neměla být víc než 20-30cm. Existuje vůbec něco, co by naše mrňavé požadavky na prostor... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika