Příspěvky uživatele - 109.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Typhlodromus pyri, 22.5.2013
Dobry den,     mame u rybnika asi 8 velkych svestek. Kdyz rodi jsou opravdu vyborne, ale snad kazdorocne jsou silne napadene Halcivcem. Na kazdem listu je opravdu ne treba 5, ale 50 vyrustku. Takove stromy se spatne strikaji, ale docetl... celý příspěvek >
Poznáte bylinku?, 16.5.2013
Děkuji všem za radu, už sklízím oregano...
Kridlatka v travniku, 3.5.2013
Dobry den,    v nasi vesnici se hodlam pustit do boje s kridlatkou. Jsou mista kde budu pouzivat Roundup, protoze ho vsude popisuji jako nejefektivnejsi a navic je tam od kridlatky tak zdevastovana zem, ze je to jedno. Ale mam i cast... celý příspěvek >
Zalevani pri vysadbe, 22.4.2013
Nebudu to tedy resit a zustanu u sveho ritualu 1 mesic zalevat kazdy 2-3 den, dokud substrat saje tak saje zrejme i zbytek okolni zeminy.;-) pak uz je budu jen udrzovat. Diky
Zalevani pri vysadbe, 22.4.2013
Kdyz ono se to tezko poznava, protoze ja sazim prevazne do substratu a ten je na povrchu suchy uz za kratkou dobu i kdyz okolni zem je pravdepodobne dost zavlazena. Spis jsem myslel jestli se da stromek "uchlastat" nebo zvladne i vetsi mnozstvi vody,... celý příspěvek >
Zalevani pri vysadbe, 22.4.2013
Dobry den,    rad bych se zeptal na cetnost zalevani ovocnych stromku po vysadbe. Zasadil jsem jich letos asi 20. Jablone, hrusne, svestky, tresne, ryngle. Az na drobne vyjimky jsem je sestrihal vsechny na spicak. Pri vysadbe jsem je... celý příspěvek >
Mahalebka, 18.4.2013
Tam jsem nezkousel a mate pravdu, zrejme je meli, ale uz nemaji. No, napsal jsem jim alespon mail a uvidim. Dekuji.;-)
Mahalebka, 17.4.2013
Dobry den,    rad bych si poridil 1-2 tresne na podnozich mahalebka. Cetl jsem, ze by mely byt idealni do podminek jake mam ja. Relativne mala vyska zeminy a pak zulova skala. Bohuzel mam takovou zahradu a chtel bych alespon zkusit... celý příspěvek >
Okna na sever, 2.2.2013
Jsme v nadmořské výšce 250m, loni jsem sazenice kupovala a šlo to.Spíš mám obavy z nedostatku světla v bytě.
Okna na sever, 2.2.2013
Začínám se zahrádkou a od lonska mám semínka z plodové zeleniny-rajče, papriky,tykve... Chtěla bych si je vypěstovat sama, ale v bytě jsou jen okna na severní stranu, stálá teplota 20st. a pak přímo do zahrady.Myslíte že mám šanci na... celý příspěvek >
Pomoc s připojením pískové filtrace, 16.7.2010
Tak klobouk dolů, tohle je chytré řešení. Uvidím, jak se mi to podaří utesnit páskou, pokud ne, jdu do něj 
Melrose - starší odrůda jabloně, 14.10.2009
Kamarád mě poradil starší odrůdu jabloně zákrsek-Melrose na podnoži M26 nebo M9. Rád bych ji vyzkoušel, ale v okolí Třebíče ji marně sháním.Nevíte kdo se jí ještě zabývá? 
Queen Elizabeth, 12.6.2009
Diky Lili, budu ji tedy asi rikat Beautiful Danielle (po manzelce) :-) Dafa
Truhlík na keříčkové rajčata?, 21.5.2009
Pod truhlíkem mám misku, protože nepadá jen hlína, ale teče i voda. Keříčková rajčata se nezaštipují.
Choroby pivoněk, 9.4.2009
Všechny jsem koupila v zahradnictví.Vypadaly zdravě-barvy různé.Půda snad taky dobrá akorát trochu sucho.Loni jsem se snažila víc zalévat a letos zase nejsou.Zasadila jsem je jak mi bylo doporučeno v prodejně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika