Příspěvky uživatele - 109.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Azalka - problemy, 16.4.2008
Dobry den,    poradi nekdo jak na azalku? Mam na zahone 3x rododendron a 2x azalku. Rododendrony jsou celkem v pohode, kvetou, zadny naznak nejakych vetsich problemu. Azalky tam mam tretim rokem. prvni rok byly vysazene na jare, kvetly... celý příspěvek >
Neznama rostlina, 16.4.2008
To jsem prave cetl i ja. Takze pokud nekdo daval v nemecku hlizy do chleba tak fakt nevim..;-) Mozna to byl slusnej adrenalinovej sport.:-)) David
Motorový olej - sekačka s pojezdem, 11.4.2008
Mám motor Briggs Stratton Quantum na sekačce Elektrolux, po roce a první závadě jsem vyměnil na jaře benzín, olej a není možné nastarovat.Vyměnil jsem svíčku, jiskru to dává, ale motor je stále přehlcen, mám sekerové chutě napřed na sekačku a pak na... celý příspěvek >
Motorový olej - sekačka s pojezdem, 4.4.2008
Letos Mountfield ztratil jednoho zákazníka. Běžný servis mi nechtěl opravit zaseklý pojezd u sekačky, protože je z Mountfieldu a oni na ND čekají 3 měsíce. Tak jsem ji zavezl do M., kde jsem ji koupil (30 km). Tam mi řekli a ukázali na manometru, že... celý příspěvek >
očkování stromkových růží, 26.3.2008
Lili,    vy jste chodici publikace o ruzich. Doufam, ze se tam take jednou dostanu.:-) Diky moc za rady David
Thuje - odstranění šišek, 7.6.2007
Jestliže vám vaše rostina pravidelně tvoří plody znamená to jen jediné - dobře se jí u vás daří. Jestliže ji neřežete, bude mít za pár let i patnáctiimetrovou výšku a odstraňování šišek, zvláště při jejich množství, bude stejně nemožné. Přijměte... celý příspěvek >
Prosím, poraďte, co je to za rostlinu?, 5.6.2007
Nejenom ostříhat, ale raději namnožit a starou zahodit. Ten malý květináč ji určitě trápí. A hlavně dopřát jí čerstvý vzduch někde v zahradě pod stromem, nepo toulavý stín. Je to přece jen tropická rostlina, po uvykání snese plné slunce.
Objednávka od Starkla, 5.6.2007
Vážení milovníci rostlinstva. Určitě jste si již všimli, že se nám množí menší, soukrmé zahradnictví, které najdete jistě v okruhu 20 km od vašeho bydliště. Jsou menší, nemají peníze na bombastickou, klamnou reklamu, ale jsou u nich ke koupi opravdu... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika